„Šiaulių“ komandoje – dar trys nauji, perspektyvūs krepšininkai

Lewis Jacksonas

„Šiaulių“ krepšinio komandą papildė dar trys žaidėjai – Arūnas Sajavičius, Eigirdas Žukauskas ir Lewis Jacksonas.

Šiandien komanda vėl treniravosi. Šį kartą prie žaidėjų prisijungė ir naujokai. Eigirdas Žukauskas – dvidešimtmetis radviliškietis, prieš tai žaidęs Vilniaus krepšinio mokykloje, Vilniaus „Statybos“ komandoje, sezoną baigęs Radviliškyje. Eigirdas sako, kad „Šiaulių“ komandoje labiausiai norėtų žaisti įžaidėjo pozicijoje.

Perspektyvus šiaulietis – septyniolikmetis Arūnas Sajavičius sako, kad jo svajonė išsipildė, nes visada norėjo žaisti profesionalų lygoje. Šiais metais vienuoliktą klasę lankysiantis vaikinas yra žaidęs mokyklos krepšinio lygoje, jaunių eurolygoje, kur buvo rezultatyviausias žaidėjas.

Amerikietis 22 metų 178 cm ūgio įžaidėjas Lewis Jacksonas Šiauliuose jaučiasi gerai. Pirmoji treniruotė su komanda krepšininkui patiko, jis naujoku nesijaučia. L. Jacksonas sako, kad jo stiprybė – jo greitis, padėsiantis komandai siekti pergalių. Paklaustas, ką žino apie Lietuvą, amerikietis krepšininkas sako, kad lietuviai myli krepšinį ir gerai jį žaidžia.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 3

 1. ozas
  2012-08-28 18:21 Atsakyti Pranešti

  neblogai matosi juda tas mazylis, laukiu nesulaukia kada leksim i arena

 2. Nuuu
  2012-08-28 16:37 Atsakyti Pranešti

  Kevin In Da Building :D

 3. Jo
  2012-08-28 15:36 Atsakyti Pranešti

  Nu gal bus normaliai siemet, bet per daug jaunimo, kazin ar susitvarkys su jauduliu kai svarbus macai ateis.

Komentaro rašymas