Akcijos „Darom” savanorių radiniai: palapinė, kelnės, antklodė ir daugybė nuorūkų

Šiandien įvairiose Šiaulių miesto vietose darbuojasi nacionalinės tvarkymosi akcijos Darom” aistruoliai.

Etaplius.lt apsilankė viename iš Darom” žemėlapyje pažymėtų taškų – Beržynėlio parke. Tiesa, jį rado jau sutvarkytą, mat čia nuo pat ryto pluša Šiaulių Romuvos” gimnazijos mokiniai ir jų mokytojai. 

Iš pradžių atrodo, kad tingisi eiti, nesinori. Bet kai pradedi daryti šį darbą, džiaugiesi, kad padedi gamtai, ir pats jautiesi geriau gražesnėje aplinkoje”,  – sako gimnazistė Deimantė, į Darom” akciją atsivedusi ir keturkojį pagalbininką.

Jauna mergina ir kiti gimnazistai Beržynėlio parką švarino niekieno neverčiami – tai patvirtina akcijos savanorių klubo koordinatorė, mokytoja Edita Klimaitė. „Ši akcija tiesiog būtina, nes jaunimas turi galimybę pamatyti, kas aplink mus vyksta. Galų gale tas, kuris sudalyvaus akcijoje, tikrai pats nešiukšlins gamtos”, – įsitikinusi ji. 

Mokytojai pritaria trečius metus iš eilės savanoriaujantis Martynas. „Pamatęs šiukšlę, jaučiu tam tikrą atsakomybę nepatingėti ir ją išmesti”, – sako jaunas vaikinas ir džiaugiasi, kad šįmet šiukšlių mažiau nei praėjusiais metais – galbūt tai rodo augantį žmonių sąmoningumą.

Užtat parke labai daug nuorūkų. Matyt, žmonės nežino kur jas išmesti…”, – svarsto E. Klimaitė  ir priduria, kad šiandien labiausiai nustebinęs radinys – kelnės.

Na o pasižvalgius po kitas „Darom” akcijos dalyvių tvarkytas teritorijas, matyti, kad žmonės greičiausiai nežino, kur išmesti tokius dalykus kaip automobilio detales, palapinę, antklodę ir t. t.

 

 

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. juokingos tos akcijos
    2017-04-23 09:07 Atsakyti Pranešti

    Dvelkia kazkaip sovietizmu. O dar tie raudoni maisai. Miestuose tiek bedarbiu, benamiu, kurie viska ir velka i tuos parkiukus. Kodel pasalpos mokamos dykai? Galima tokius zmones idarbinti ir jie pastoviai tvakytu aplinka. Nuvykite i Londona, pamatysite kaip ten parkai sutvarkyti, kaip ten visur tvarkinga, svaru, o cia mes dvirati isradinejame skelbdami kazkokias tai akcijas.

Komentaro rašymas