Akmenės raj. ugdymo įstaigų atstovai dalyvavo Olimpinio švietimo kongrese

Grupelė Akmenės rajono ugdymo įstaigų atstovų dalyvavo Kauno „Žalgirio arenoje“ vykusiame trečiajame Olimpinio švietimo kongrese. Šių metų kongreso tema – „Olimpinių idėjų įtaka bendruomenės identitetui“.

Kongreso dalyvius sveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Kongreso metu pranešimus apie bendruomenių identiteto paieškas skaitė Lietuvos ir užsienio lektoriai. Pranešėja Merlin Ponna (Estija) iš Ulenurme gimnazijos, priklausančios tarptautiniam Pjero de Kuberteno mokyklų tinklui, pasidalino praktine patirtimi. Bendruomeninio darbo ekspertas, VŠĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas Paulius Godvadas kalbėjo apie bendruomenę kaip idealią žmonijos bendradarbiavimo formą. Diskusijas moderavo sporto komentatorius, televizijos laidų vedėjas Robertas Petrauskas. Jis su daugkartiniu Lietuvos dziudo čempionu, olimpiečiu Mariumi Paškevičiumi diskutavo apie olimpinę šeimą, kodėl bendruomenė yra labai svarbi sporte, kaip žmogų formuoja jo aplinka.

Rajono pedagogai aktyviai dalyvavo veiklose sekcijose, su kolegomis dalijosi patirtimi, diskutavo aktualiomis jaunosios kartos ugdymo temomis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zita Stanislauskienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas