Akmenės rajone gerės infrastruktūra: bus tvarkomos gatvės, įrengiami pėsčiųjų, dviračių takai

Balandžio 10 dieną mažojoje Savivaldybės posėdžių salėje vyko Akmenės rajono savivaldybės tarybos Aplinkosaugos ir kaimo plėtros komiteto sušauktas posėdis „Dėl kelių priežiūros Akmenės rajone“, kuriame dalyvavo visi seniūnai, Statybos skyriaus vedėjas, administracijos direktorė, meras. Į posėdį atvyko ir LR Seimo narys Valius Ąžuolas, kuris nuolatos domisi Akmenės rajono kelių būkle ir jų gerinimo galimybėmis.

Posėdžio pradžioje Statybos skyriaus vedėjas Rolandas Naglys, pristatė gautus preliminarius duomenis iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos apie Kelių priežiūros ir plėtros programos (toliau – KPP) finansavimo lėšas, skirtas Akmenės rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams (gatvėms) tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti. Aptartas šių lėšų išskirstymas seniūnijoms. Pristatyti prioritetiniai keliai, jų ruožai ir gatvės, kurie bus tvarkomi šiais metais.

Seimo narys Valius Ąžuolas paaiškino, kad šiemet lėšų, skirtų šiai KPP programai, Vyriausybė dar nėra patvirtinusi, tačiau tikimasi, kad artimiausiu metu tai bus padaryta. Lėšų panaudojimas Akmenės rajono keliams bei gatvėms tiesti, taisyti ir prižiūrėti, gavus lėšas iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, per vieną mėnesį bus pateiktas Akmenės rajono savivaldybės tarybai tvirtinti.

Gera žinia ne tik automobiliais važinėjantiems Akmenės rajono gyventojams, bet ir visiems eismo dalyviams: per šiuos metus gerės vietinės reikšmės viešo naudojimo kelių būklė: bus atnaujinta asfalto arba žvyro danga, remontuojami ir rekonstruojami keliai, gatvės, šaligatviai, atsiras pėsčiųjų ir dviračių takai.

Seimo nario padėjėja-sekretorė Justina Kazickaitė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. baisu baisu
    2017-04-25 14:42 Atsakyti Pranešti

    kokios gatvės Akmenej, tegu patys pabando pavažiuot gatvemis, kur namo žmonės turi parvažiuot, ten tik su traktorium įmanoma tik normaliai pravažiuot kitur. jau seniai reikėjo kaip Kaune žvakes uždegti gatvių duobese

  2. Pažiūrėsim
    2017-04-24 02:33 Atsakyti Pranešti

    išsisaugosiu šitą informaciją ir pažiūrėsiu kiek kokioj nors Akmenėj atsiras asfalto ir išnyks duobių, nes man atrodo, kad valdininkai važinėdami džipais jų nepastebi

Komentaro rašymas