Baltijos regiono oro erdvėje vyksta NATO oro pajėgų pratybos „Ramstein Alloy“

Šįryt prasidėjo Baltijos šalių oro erdvėje, daugiausia virš Lietuvos, balandžio 25 – 26 d. vykstančios ketvirtosios NATO oro pajėgų pratybos „Ramstein Alloy 4“ („Ramšteino

lydinys“), kuriose treniruojami NATO oro policijos misijoje budintys oro pajėgumai ir stiprinama sąveika tarp sąjungininkų karinių oro pajėgų.

Pratybose dalyvauja NATO oro policijos misiją ir jos pastiprinimą Baltijos šalyse vykdantys oro kontingentai – Nyderlandų, Vokietijos, Lenkijos ir Norvegijos oro pajėgų naikintuvai, taip pat Lietuvos oro pajėgų transportinis lėktuvas C-27J „Spartan“, Jungtinių Amerikos Valstijų degalų papildymo lėktuvas ir NATO E-3A komponento ankstyvojo perspėjimo ir valdymo sistemos AWACS orlaivis.

„NATO oro policijos misija Baltijos šalyse demonstruoja Aljanso gebėjimus sutelkti turimus sąjungininkų pajėgumus užtikrinant kolektyvinę gynybą. Oro policija užtikrina NATO oro erdvės vientisumą ir apsaugą reaguojant į karinių ir civilinių orlaivių skrydžius, kurie nesilaiko tarptautinių skrydžių reikalavimų ir taisyklių artindamiesi į NATO oro erdvę“, – sakė balandžio 25 d. prasidėjusiose NATO oro pajėgų pratybose „Ramstein Alloy“ ankstyvojo perspėjimo ir valdymo sistemos AWACS vado pavaduotojas brigados generolas Paddy Teakle.

Brg. gen. P. Teakle pabrėžė, kad „šios pratybos nėra atsakas į specifines grėsmes, tačiau Oro policijos misija – vienas svarbiausių komponentų, parodančių, kaip NATO užtikrina šalių narių saugumą“.

Šiose planinėse, tris kartus per metus rengiamose pratybose tobulinami NATO oro erdvės stebėjimo ir kontrolės, oro policijos ir kiti oro pajėgumai Baltijos regione, taip pat jų valdymas ir kontrolė.

Kamilės Knystautaitės nuotr.

Arno Glazausko nuotr.

KAM informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Related Posts

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. MARIAN NELSON
    2018-01-28 11:32 Atsakyti Pranešti

    paskola! paskola !! paskola !!!
    Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
    Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Komentaro rašymas