Apdovanoti geriausi konkurso “Rodom” kūrėjai

Jau šeštą kartą naujienų portalas Etaplius.lt jaunimą pakvietė dalyvauti vaizdo siužetų festivalyje “Rodom”. Šiandien, gruodžio 8 d., jaunieji kūrėjai rinkosi į “Forum Cinemas” kino salę, kurioje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Šių metų festivalio “Rodom” tema – “Manipuliacija”, tad jaunimas neapsiėjo be profesionalų pagalbos. Buvo organizuotos dvejos kūrybinės dirbtuvės, kuriose moksleiviai savarankiškai sukūrė 14 filmukų.

“Forum Cinemas” kino salėje surengtoje iškilmingoje festivalio apdovanojimų ceremonijoje po filmukų peržiūros, sveikinimo žodžių ir padėkų paaiškėjo, kad trečioji vieta ir 50 Eur piniginis prizas atiteko ONT televizijos komandai už informacinę laidą “Šiandien. Aktualijos”.

Antroji vieta ir 75 Eur piniginis prizas atiteko filmukui “Naisiai – Ramūno Karbauskio rojus”.

Pirmoji vieta ir 100 Eur prizas skirtas filmukui “Manipuliacija gyva, bet nuslopinama”. Šis filmukas sulaukė daugiausiai komisijos ir Etaplius.lt skaitytojų balsų.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas