B. Geitsas – vis dar turtingiausias pasaulio žmogus

Vienas „Microsoft“ įkūrėjų Bilas Geitsas lieka turtingiausiu pasaulio žmogumi. Jis ketvirtą kartą iš eilės įrašytas pirmuoju numeriu JAV verslo žurnalo „Forbes“ skelbiamame kasmečiame milijardierių reitinge. Toliau rikiuojasi verslininkai Vorenas Bafetas, Džefas Bezosas, Amansio Ortega ir Markas Zuckerbergas.

„Forbes“ duomenimis, dabar filantropine veikla užsiimančio 61-erių B. Geitso turtas vertinamas 86 mlrd. dolerių (80 mlrd. Eur). Jis per 22 metus pirmąją poziciją sąraše užima 18-ąjį kartą. Antroje vietoje likęs JAV investuotojas V. Bafetas turi turto už 75,6 mlrd. dolerių.

V. Bafetas iš antrosios vietos išstūmė ispaną
A. Ortegą. 80-metis tekstilės įmonės „Inditex“, kuriai priklauso mados ženklas „Zara“, įkūrėjas su 71,3 mlrd. dolerių liko ketvirtas.

A. Ortegą aplenkė ir „Amazon“ vadovas Dž. Bezosas. 53 metų elektroninės komercijos portalo įkūrėjas, nuolat plečiantis savo veiklos sritis, reitingo sąraše su 72,8 mlrd. dolerių užima trečiąją vietą.

32-ejų M. Zuckerbergas yra penktas. Anot „Forbes“, socialinio tinklo įkūrėjas sukaupė 56 mlrd. dolerių vertės turto.

Tarp 20 turtingiausių milijardierių tik M. Zuckerbergas, Dž. Bezosas, taip pat „Google“ įkūrėjai Laris Peidžas ir Sergejus Brinas yra jaunesni nei 60 metų.

ELTA informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas