Bankui surengė savo teismą

Vytauto Mikos nuotr.

Banko klientas, pasipiktinęs dėl per didelių mokesčių už paslaugas, surengė savo teismą – vidury dienos “išpyškino” banko langą.

Pirminiais duomenimis, pagyvenęs vyras su šeima paveldėjo motinos butą, kurio vertė buvo apie 12 tūkstančių litų. Pardavę butą, pinigus šeima laikė vienos iš seserų banko sąskaitoje.

Panorus pasidalinti pinigus, “SEB” bankas už skaičiavimo paslaugą “atriekė” 100 eurų mokestį.  Šiandien pasipiktinę dėl tokio didelio mokesčio giminaičiai su plakatais susirinko prie “SEB” banko, tačiau, kaip sako, į juos niekas nekreipė dėmesio.

Supykęs klientas problemą sprendė vyriškai – jėga. Liudininkų teigimu, jis atsigėrė energinio gėrimo, pasiėmė lazdą ir išdaužė durų stiklą. Dabar čia žiojėja nemaža skylė. Pats vyras sako, kad lazda norėjo tik pabelsti į stiklą, išmušti jo neketino.

Vyrą iš karto sulaikė banko apsauga, buvo iškviesta policija. Į pareigūnų automobilį įvykio kaltininkas sėsti atsisakė, mat jis turi negalią ir policijos automobilis jam nepatogus, todėl į komisariatą išvyko nuosavu automobiliu.

Panašu, kad išdaužtas langas ir chuliganiškas elgesys vyriškiui gali atsieiti brangiau, nei prašomas banko mokestis už paslaugą.

Įvykio kaltininkui Jonui Mileriui tokie nemalonumai ne pirmieji. Vyras jau kelis dešimtmečius garsėja prieštaringomis akcijomis. Praeityje šiaulietis buvo prisirakinęs grandinėmis prie Šiaulių apygardos administracinio teismo, nešė į prezidentūrą šluotų, o langus yra išdaužęs ir konservatorių būstinei.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite įdomiausias naujienas!

Irma Gudžiūnė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 7

 1. zzzzzzzzzzz
  2015-06-24 00:31 Atsakyti Pranešti

  Geriausia neturet jokiu reikalu su bankais .

 2. Kodel
  2015-06-23 14:56 Atsakyti Pranešti

  Bijote jo pavarde parasyti ir aprasyti kitus jo nuotykius?

 3. Šiaulietis
  2015-06-23 13:18 Atsakyti Pranešti

  Tai va, ką Mockaus padėjėjai išdarinėja…

 4. ;)
  2015-06-23 12:45 Atsakyti Pranešti

  jo :) kai pirkom buta visa suma davem cashu :) ir nucashinejom kokius 3 menesius.

  po to zmogelis viska isidejo i banka:) ir bankininke pasake;) jei po sekundes noresit visa suma atgal atsimt grynais jums kainuos 569 litus;) cia buvo tas pats SEBas ;)

  apgailetina is tiesu ;) apgailetina :)

 5. hmm
  2015-06-23 12:23 Atsakyti Pranešti

  100 eurų už pinigų skaičiavimą? Ar tie ”pinigai” po 1 centą buvo?

  1. Danko
   2015-06-23 18:44 Atsakyti Pranešti

   Baisu…uz 12000 euru suskaiciavima net 100 euru atlygis! Ir as noriu tokio atlygio! galeciau skaiciuoti net rankomis,o ne su aparatu kaip banke per kelias sekundes suskaiciuoja…..:) Lupikautojai….

   1. Danko
    2015-06-23 18:48 Atsakyti Pranešti

    O sory…klydau,pasirodo tik 12000 litais!!!!O is ju atmojavo 345 litais iseitu tada…dar baisiau… NORIU SKAICIUOTI!!!!!!!IR AS NORIU TAIP SKAICIUOTI!!!

Komentaro rašymas