Dar šiemet viliamasi pradėti tvarkyti Tilžės gatvę

Šiaulių miesto savivaldybės administracija sudarė viešojo pirkimo komisijas trims šiauliečių itin laukiamiems projektams. Jei pavyks operatyviai rasti projektuotoją, o vėliau ir rangovą, jau vasaros pabaigoje bus pradėta renovuoti miesto arterija – pagrindinė Tilžės gatvė. Remonto darbų sulauks ir J. Basanavičiaus g. atkarpa. Kitą pavasarį atnaujinamos turėtų būti ir amfiteatro prieigos.

Jau tapo aišku, kad iš 2,48 mln. Eur šiemet skirtų gatvėms renovuoti Šiaulių mieste, 380 tūkst. Eur bus atseikėta J. Basanavičiaus g. atkarpai, nuo Sodo iki Vaidoto g., o 500 mln. Eur Tilžės g. atkarpai nuo Pramonės iki Gardino gatvės. Kol kas viešasis pirkimas skelbiamas tik atkarpai nuo Pramonės iki Aukštabalio gatvės, tačiau netrukus žadama paskelbti ir antrajam etapui, likusiai atkarpai iki Gardino gatvės.

Tilžės gatvės atkarpoje planuojamas kapitalinis gatvės remontas, atnaujinta bus ne tik kelio danga, bet ir sutvarkyti šaligatviai, pakeisti bortai, sutvarkytos sankryžos, gatvė ir inžinerinės sistemos bus pritaikytos žmonių su negalia poreikiams, prašoma spręsti ir lietaus nuotekų nuvedimą. Jau aišku, kad renovuojant judriąją, pagrindinę miesto gatvę, teks pakaitomis uždaryti vieną eismo juostą, tad nebus išvengta didesnių transporto spūsčių, ypač piko valandomis. Vairuotojams bus pasiūlyta esant galimybei apvažiuoti renovuojamą kelio atkarpą.

J. Basanavičiaus g. bemaž vieno kilometro atkarpoje nuo Sodo iki Vaidoto g. taip pat ketinama pakeisti asfalto dangą, pakelti bortus, sutvarkyti susidėvėjusią šaligatvių dangą, suprojektuoti automobilių stovėjimo vietas ties l/d „Sigutė“ bei atlikti kitus būtinus darbus.

Kitą pavasarį viliamasi pradėti tvarkyti ir amfiteatro prieigas. Ketinama įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus, sutvarkyti viešąją erdvę, įrengti vaikų žaidimų aikštelę bei įvažiavimą su automobilių stovėjimo vietomis, pasirūpinti vietovės mažąja architektūra, meninius akcentus, informacinį ženklą.

Vytauto Mikos, Etaplius.lt nuotr.

Vytauto Mikos, Etaplius.lt nuotr.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Pietinis
    2017-04-10 20:35 Atsakyti Pranešti

    Tikiuosi, kad susiprotės aptvarkyti Tilžės pašonę nuo Aukštabalio iki Gardino, kur kiti mėgsta su mašinomis užvažiuoti ant pievos ir taip gadinamas bendras vaizdas, nes čia kaip su žmonėmis kada alia skubėdami kerta skersai ir išilgai per žolę ir kas gaunasi ? Išmindžiota žemė nors yra šaligatviai..

  2. Nezinomas
    2017-04-10 20:23 Atsakyti Pranešti

    Kaip idomiai raso. Dar pries tai buvo straipsnis, kad siemet renovuos tikrai sias gatves, o dabar rasoma, jog reikia tiketis…Jeigu renovuos pradziai Tilzes gatve iki Aukstabalio, tai galetu prie to pacio Aukstabalio gatve suremontuoti, nes tikrai baisios dangos su savo idubais.

Komentaro rašymas