DAROM akcijos metu surinktos išrūšiuotos atliekos bus priimamos nemokamai

„DAROM ir gamta padėkos!“ – toks šūkis kviečia į dešimtąją nacionalinę tvarkymosi akciją DAROM 2017, kuri vyks balandžio 22 d. Kaip ir kasmet, VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ prisideda prie šios iniciatyvos – visos akcijos metu surinktos ir balandžio 22–24 dienomis atvežtos išrūšiuotos atliekos bus priimamos nemokamai.

Akcijos metu surinktos atliekos nemokamai bus priimamos tik su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ paruoštomis ir išdalintomis deklaracijomis. Atliekų priėmimo deklaracijas galima pasiimti adresu: P. Lukšio g. 8, Šiauliai.
DAROM akcijos metu surinktos atliekos bus priimamos šiuose taškuose:

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne (Jurgeliškių km. 9, Šiaulių r.) – netinkamas perdirbti stiklas, plastikas, statybinės atliekos, drabužiai, tekstilės gaminiai, kitos biologiškai nesuyrančios atliekos;

Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje (Šiaulių g. 24, Bertužių k., Šiaulių r.) – biologiškai skaidžios atliekos (lapai, žolė, parkų ir sodų atliekos);

Didelio gabarito atliekų surinkimo aikštelėje (Šiaulių g. 24, Bertužių k., Šiaulių r.) – naudoti nebetinkamos padangos, nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga, didelių gabaritų atliekos (baldai, langai, durys, dviračiai).

DAROM akcijos tikslas – dar kartą suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.

ŠRATC inf.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas