Balandžio 25-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 25-oji – šv. Morkus, Daržų diena, sėjos pradžia. Pasaulinė maliarijos diena. Pasaulinė pingvinų diena.

Šią dieną nuo senų senovės lietuviai pradėdavo dirbti daržus. Pirmiausia tradiciškai būdavo sėjamos morkos. Morkų lysvių gale būdavo įbedamas kuolas, kad morkos didelės ir tiesios augtų.

Atėjus krikščionybei, ši diena sutapatinta su Šv. Morkaus varduvėmis. Šv. Morkus – vienas iš Naujojo Testamento Evangelijų rašytojų.

Balandžio dvidešimt penktoji, antradienis – 115-oji metų diena (antroji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 250 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;

rytoj: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas;

poryt: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.56, leidžiasi 20.39. Dienos ilgumas – 14.43.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Nieko nėra bjauresnio, kaip daug kalbėti apie save” (Dž. Leopardis).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 25-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien verčiau nieko nedarykite suirzę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia būti kategoriškiems. Regis, kiti nespės reaguoti į netikėtus jūsų minčių ir nuotaikų šuolius. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo.

JAUTIS. Šiandien būsite gana nenuoseklūs ir klaidinsite aplinkinius. Geriausias būdas apsisaugoti nuo nesusipratimų bei atgauti pusiausvyrą – ramybė ir vienatvė. Gali tekti taisyti pašlijusią sveikatą arba lankyti, slaugyti ligonį.

DVYNIAI. Finansinių problemų gali sukelti pažįstamas asmuo. Galbūt būsite skubinami grąžinti skolą ar jausitės spaudžiami paskolinti, įsipareigoti. Apskritai, tikėtini kontaktai su neramiais, skubančiais, impulsyviais žmonėmis.

VĖŽYS. Nuo pat ryto bus nelengva darbe. Regis, aplinkiniai elgsis kažkaip priešiškai, neprognozuojamai. Jeigu reikšite kitokią nuomonę, patirsite nemalonius išpuolius, kritiką.

LIŪTAS. Su darbais šiandien dorositės nelengvai. Vis dėlto vakare galite kažką nustebinti savo žiniomis, požiūriu, akiračiu ar vertybėmis. Arba jūs patys susižavėsite originaliu nepažįstamuoju, užmegsite virtualią pažintį ar pan.

MERGELĖ. Išlaidų, rūpesčių sukels vaikai, mylimas žmogus. Regis, vakare aiškinsitės dėl netikėtos finansinės rizikos, skolos ar paskolinto daikto, nuostolio ar pan.

SVARSTYKLĖS. Jus gali stebinti partnerio nenuoseklumas ir išsišokimai. Jeigu atrodė, kad santykiai pakrypo stabilesne vaga, teks patirti neprognozuojamų ekscesų. Bręs planas senus ryšius pakeisti naujais.

SKORPIONAS. Gana sunkiai seksis darbai, nedžiugins savijauta. Jeigu siekėte staiga pradėti gyventi planingiau, labiau organizuotai, viskas susijauks. Patirsite, kad ne taip lengva pakeisti dienotvarkę bei įpročius.

ŠAULYS. Dėl vaikų išdaigų ar netikėtų poreikių gali suplonėti jūsų piniginė. Vakare galimi spontaniški nuotykiai, pramogos. Neįprastu būdu gali užsimegzti pažintis su originaliu asmeniu.

OŽIARAGIS. Jums galvos skausmą jau nuo pat ryto gali kelti artimi žmonės. Vakare jau net kibirkščiuosite dėl emocinės įtampos ir susierzinimo. Gali įsiplieksti aršūs ginčai.

VANDENIS. Iš ryto bus nelengva išpešti norimą informaciją, ypač jeigu tikitės jos neiškraipytos ir tikros. Vakare informacija pasipils lyg iš gausybės rago. Kažkas jus išties nustebins. Arba būtent jūs šokiruosite kitus. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Dėl pinigų, daiktų galite apsipykti su draugu, pažįstamu. Vakare staiga gali tekti ieškoti dovanos asmeniui, kurį derėtų pasveikinti svarbia asmenine proga. Arba patys sulauksite netikėto siurprizo.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas