Balandžio 21-oji. Dienos horoskopas

Balandžio dvidešimt pirmoji, penktadienis – 111-oji metų diena (penktoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

rytoj: Danutė, Jurga, Leonidas, Novaidas, Novaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgeda, Visgedas, Visgirda, Visgirdas;

poryt: Adalberta, Adalbertas, Albrechtas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Juras, Jurga, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vyga, Vygailas, Vygailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.06, leidžiasi 20.31. Dienos ilgumas – 14.25.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Trobesiams pelenais pavirtus, per vėlu lieti vandenį” (M. F. Kvintilianas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien galite pasisakyti viešai, pasirodyti publikai, sublizgėti draugų kompanijoje. Bendraukite, šmaikštaukite, tik venkite dviprasmiškų situacijų meilės reikaluose. Pravartu pasinaudoti draugiška situacija, jeigu jums reikia talkos.

JAUTIS. Šiandien galite sulaukti dalykinių rūpesčių arba priekaištų, kritikos. Subtiliai atsižvelkite į aplinkybes, stenkitės prisitaikyti prie aplinkinių ir jų reikalavimų, tačiau neleiskite, kad pastarieji jūsų negerbtų, išnaudotų.

DVYNIAI. Regis, dėl savo filosofinio nusiteikimo aplinkiniams atrodysite protingi ir įdomūs. Galite sudominti veiklų asmenį, užsienietį, gauti įdomų pasiūlymą. Tačiau jei jums dabar tenka bylinėtis, oponentai bus sunkiai įveikiami.

VĖŽYS. Diena bus sudėtinga. Ramybės neduos reikalai, susiję su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais. O galbūt labai išaugs jūsų apetitas materialiems daiktams, seksui, svaigalams. Darbe galite reikalauti kompensuoti nepriemoką ar kt.

LIŪTAS. Nusimato bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ar interesus nei jūs. Galbūt pulsite ieškoti meilės nuotykių, siekdami atsiriboti nuo smulkių problemų. Galite pakliūti į rizikingą situaciją. Tai gresia ir jūsų vaikams.

MERGELĖ. Tikriausiai pajusite poreikį labiau rūpintis sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan. Kils idėjų keisti įvaizdį ar net iš pagrindų koreguoti gyvenimo būdą.

SVARSTYKLĖS. Jums norėsis pramogų, flirtų, pasimatymų, šou renginių. Tačiau darbų gausa arba atsiradęs išvaizdos defektas gali jus stabdyti nuo pagundų. Vaikų eibės tikriausiai pareikalaus išlaidų.

SKORPIONAS. Šiandien pajusite keistą nuovargį, dėl to kris nuotaika, bus sunkiau bendrauti, daug kas erzins. Galite su kažkuo susipykti, susižeisti, patirti žalos.

ŠAULYS. Noriai bendrausite, plepėsite, domėsitės paskalomis. Pelnysite aplinkinių dėmesį, sulauksite skambučių iš žmonių, kuriuos jau spėjote pamiršti. Vis dėlto nepraraskite savitvardos, nes situacija bus nestabili ir galimas nemalonus netikėtumas.

OŽIARAGIS. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti amatais, žemės darbais. Tačiau galimas susitikimas, kuris ne itin nudžiugins arba dėl išgirstų paskalų, nuspėjamų grėsmių sukels gilų nerimą. Nežiopsokite kelyje.

VANDENIS. Tikriausiai nuspręsite išsivaduoti iš inercijos, imtis aktyvesnės veiklos, daugiau sportuoti ar kažko naujo išmokti, siekti patinkančio asmens dėmesio ar susirasti bendraminčių. Tai išties turėtų pavykti.

ŽUVYS. Paprastai galite save kontroliuoti ir valdyti situaciją, o dabar jausitės taip, tarsi būtumėte aplinkybių marionetė. Itin rūpinkitės sveikata, higiena ir nepraraskite budrumo kelyje.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas