Dvaro gatvėje partrenktas dviratininkas

Dvaro gatvėje pirmadienio vakarą įvyko nelaimė. Čia, prie bulvaro, buvo partrenktas dviratininkas. Į įvykio vietą atskubėjo greitoji ir policijos pareigūnai. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę.

Nelaimingas atsitikimas įvyko besibaigiant darbo dienai – apie 17 val. Automobilis SAAB kliudė dviračiu važiavusį vyriškį. Smūgio būta gana stipraus. Po susidūrimo nulėkė dviračio ratas, įdužo automobilio priekinis stiklas, beveik nukrito ir valstybiniai registracijos numeriai.

Pirminiais duomenimis, dviratininkas važiavo ne dviračių taku, o gatve. Automobilį vairavęs vaikinas sako vyriškio tiesiog nepastebėjęs, nes jis lėkė važiuojamąja kelio dalimi, o į kiemą sukęs vairuotojas, spiginant saulei, jo tiesiog nepastebėjo. Beje, nukentėjusysis nedėvėjo ir šviesą atspindinčios liemenės.

Į nelaimės vietą atvyko du greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Jie vyriškį išvežė į Respublikinę Šiaulių ligoninę.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 5

 1. MARIAN NELSON
  2018-01-28 11:31 Atsakyti Pranešti

  paskola! paskola !! paskola !!!
  Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
  Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

 2. vakare
  2017-04-25 20:10 Atsakyti Pranešti

  Suko į rytų puse ir apakino saulė

 3. žurnalistas
  2017-04-25 16:51 Atsakyti Pranešti

  Meluoja,bet kokiu atveju kaltas vairuotojas,ten galėjo būti ir pėsčiasis,aiškiai pažymėtas dviračių takas,toje vietoje nulipti nereikia,nes tai ne pėsčiųjų perėja,dviratininkas gatve važiuoti negalėjo,nes tai būtų prieš eismą,dviratininką ,,numušė,, ko gero bamperiu,nes priekinis stiklas išmuštas galva,taigi

 4. Adolf
  2017-04-24 21:10 Atsakyti Pranešti

  Liemenė dienos metu nėra privaloma, jei žibintai įjungti.

  1. butent
   2017-04-25 18:20 Atsakyti Pranešti

   taip

Komentaro rašymas