Dvaro gatvėje vis dar nėra šiukšlių dėžių

Greičiausiai nė vienas nedrįstų prieštarauti, kad aplinkos tarša – viena opiausių nūdienos problemų. Su Aplinkos ministerijos palaiminimu visuose šalies miestuose ir miesteliuose dygsta spalvoti atliekų rūšiavimo konteineriai. Kitaip tariant, dedamos visos pastangos, kad net ir pats mažiausias polietileninis maišelis nugultų ten, kur ir turėtų. Tiesa, štai čia derėtų atkreipti dėmesį į tik ką Šiauliuose renovuotą Dvaro gatvę, kurioje, daugelio miesto gyventojų nuostaba, vis dar nėra šiukšliadėžių.

Pernai dėl remonto darbų vairuotojams keiksmažodžiu tapusi Dvaro gatvė jau baigta renovuoti. Tai įrodo paskutiniu štrichu tapę nauji kelio ženklai, kurie pastatyti dar pernai vasarą. Nors gyventojams toks centrinės miesto dalies vaizdas patinka, vietiniai gyventojai pasigedo valdžios susirūpinimo aplinkos tarša.

Į Etaplius.lt redakciją kreipėsi šiaulietė, pastebėjusi, kad Dvaro gatvės atkarpoje, nuo Vilniaus gatvės iki Vytauto gatvės, nėra nė vienos šiukšlinės. „Kur reikėtų žmonėms nuorūką ar paprasčiausią popierėlį išmesti?“ – žurnalistų klausia susirūpinusi moteris.

Šiaulių miesto savivaldybės Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus specialistų teigimu, šiukšliadėžės nebuvo pamirštos: „Informuojame, kad nuo 2017-04-20 Dvaro g. atkarpoje, nuo Vilniaus g. iki Vytauto g., bus pastatytos keturios šiukšlių dėžės“, – į šiauliečių susirūpinimą kėlusį klausimą atsakė Henrita Giedraitienė.

Dėkojame skaitytojai už pastebėjimą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 4

 1. Uj
  2017-04-14 17:10 Atsakyti Pranešti

  Jau visi išsiverkėt ar dar liko keli ašarų neišleidę?

 2. renovuota gatvė?
  2017-04-13 22:29 Atsakyti Pranešti

  kur pėstysis turi jaustas kaltas, kad eina pėsčias. Eiti kartu mamai ir vaikui nėra vietos, Daugiau vietos ir patogesnis kelias yra dviratininkams. Kur eina pėstieji, yra parduotuvių reklamos tendai, laiptai, išlindę lietvamzdžiai, t.t.

 3. Netvarka
  2017-04-13 10:50 Atsakyti Pranešti

  O kas iškuops purvą iš mokamų automobilių stovėjimo aikštelių? Pinigus už stovėjimą ima, o tvarkyti nereikia. Viena tokia baisi aikštelė – prie buvusios vaikų poliklinikos, tarp Varpo ir Dvaro gatvių. Duobės, purvas, balos. Palei bordiūrus seni lapai ir žolė jau į mėšlą pavirtę. Ir tai – mokama stovėjimo aikštelė pačiam centre.

 4. Jonas
  2017-04-12 14:08 Atsakyti Pranešti

  Kada kas iššluos po žiemos sustumto sniego susikaupusį purvą nemokamoje automobilių stovėjimo aikštėje už “Senojo sodžiaus” valgyklos vidinės kiemo dalies Stoties gatvėje??? Šlykščiai ir neekologiškai atrodo, kaip prie fermos kokios

Komentaro rašymas