„Dž Premium“: tausoja variklį, garantuoja mažesnes kuro sąnaudas

Darbus pradėjusiems žemdirbiams „3–4“ degalinė siūlo aukštesnės klasės dyzeliną „Dž Premium“. Apie šio kuro privalumus pasakoja degalinės vadovė Angelė Lukošiūnienė:

angele-lukosiuviene– „Dž Premium“ yra patentuotas gaminys, parduodamas tik mūsų degalinėje. Jis skirtas naudoti žemės ūkyje ir žuvininkystėje.

Remiantis Vokietijos gamintojo „Liqui Moly“ tyrimais, kuro sąnaudos, naudojant šiuos degalus, yra 3,5 proc. mažesnės. Vadinasi, už degalus mokame 3,5 proc. mažiau ir nuo kiekvieno litro kuro sutaupome apie 0,02 Eur.

3_4-degaline_logo„Dž Premium“ klasės degaluose esantis specialus komponentas „Diesel Additive K“ užtikrina geresnį purkštukų tepimą, mažina jų sudilimą, pravalo visą kuro ir variklio sistemą, o tai pagerina jo būklę ir tarnavimo laiką.

„Dž Premium“ degalai garantuoja geresnį degimo procesą vidaus degimo variklyje, todėl jie išskiria daugiau galios iš sąlyginio degalų vieneto. Be to, dėl geresnio ir visaverčio degalų sudegimo variklio kameroje, variklio darbas tampa švelnesnis.

„Dž Premium“ ypač rekomenduojami sunkiojo transporto varikliams, dirbantiems sudėtingomis sąlygomis.

dz_premium

„3–4“ degalinė

Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

I–VII 00–24 val.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas