Jaunimas piktinasi: sporto entuziastams Kelmėje nėra vietos

“Skundžiasi visi, kad jaunimas geria ar sėdi namuose ir t. t., bet kai bandom Kelmėj gauti salę krepšinį pažaisti, tai neįmanoma”, – rašoma vienoje feisbuko grupėje pasirodžiusiame kelmiškio įraše. Deja, kol kas Kelmės rajono savivaldybė sporto mėgėjams gerų žinių neturi, tačiau jau kitąmet situacija, panašu, pasikeis iš esmės.

“Sveiki visi, nežinau, kur kreiptis, bet jau nervai nebelaiko, skundžiasi visi, kad jaunimas geria ar sėdi namuose ir t. t., bet kai bandom Kelmėj gauti salę krepšinį pažaisti, tai neįmanoma. Salės dauguma laisvos, bet kažkodėl negalima gauti jų, padarykit grafikus kokius nors, dabar turi jaunimas važiuoti į Šiaulius žaisti krepšinį. Be to, niekas nesako, kad nemokamai – sumokėsim jopapa, ar taip sunku sudaryti grafiką salių, kad pasiskambini, pasiklausi, laisva ar ne, dabar per 20 žmonių reik skambinėt. Jei čia kažkam sunku, kas atsakingas už tai, sakyk – sudarysim mes patys, jaunimas, tą grafiką, nereiks mums nė cento, nes nervai ima, kai neišnaudojam laisvų salių. Arba kitas variantas – griaunam tas sales ir statom barus, nes tada kam jos reikalingos, jei jau mėnesį laiko negaunam salės”, – situacija piktinamasi kelmiškio įraše.

Kad Kelmėje trūksta laisvų sporto salių, pripažįsta Kelmės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriau vedėjas Stasys Jokubauskas. Pasak jo, trijose mokyklose esančios sporto salės visų sportininkų poreikio nepatenkina, todėl galimybės jose pasportuoti kelmiškiams nebeatsiranda.

“Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje esanti sporto salė neatitinka reikalavimų. Dar yra Kelmės Kražantės progimnazija, bet ten sportuoja ir mokiniai, ir sportininkai, ir neformalusis ugdymas vykdomas. Tai ta salė būna nuolat užimta, ten užsiėmimai vyksta iki vėlaus vakaro – 22 val. – ir savaitgaliais. “Aukuro” pradinėje mokykloje taip pat nėra galimybių privatiems asmenims pasportuoti. Iš tiesų trūksta tų salių, visos, kurios yra, būna perpildytos”, - situaciją dėl laisvų sporto salių trūkumo komentuoja S. Jokubauskas.

Vis dėlto kitąmet sporto entuziastams bus sudarytos galimybės užsiimti sportine veikla. Tai jie galės daryti kitąmet Juliaus Janonio gatvėje duris atversiančiame Kelmės sporto centre, kuriame dabar jau vykdomi apdailos darbai.

“Laukiame sporto centro atidarymo – tuomet tikrai gyventojai galės sportuoti. Dabar dar vyksta darbai, tačiau kitais metais jau gausime sporto inventorių. Tad norintys pasportuoti tikrai ras galimybių”, – apie artėjančius pokyčius kalba Švietimo, kultūros ir sporto skyriau vedėjas.

Dėkojame skaitytojui už komentarą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas