Gatvės apklausa: ką šiauliečiai mano apie eismo dalyvių kultūrą?

Šiandien minima Saugaus eismo diena. Šia proga suteikėme galimybę Šiaulių miesto eismo dalyviams susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Teiravomės praeivių, kurie eismo dalyviai – pėstieji, vairuotojai, dviratininkai ar motociklininkai – kelia didžiausią grėsmę ne tik sau, bet kitiems. Ką apie šiauliečių kultūrą ir sąmoningumą sužinojome?

Ugnė Liaudanskytė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Vidmantas
    2017-04-08 21:06 Atsakyti Pranešti

    Tam vairuotojui siulyčiau atsiversti saugaus eismo knygelę ir gerai dar kartą perskaityti . Ten nėra parašyta , kad mieste pirmoji eilė yra 50 km/h , o antraja eile galiu važiuoti kiek nori. Ne brangusis ar pirmoji eilė ar antroji eilė greitis yra vienodas. Ir aiškinti , kad ožiai velkasi antra juosta nereikėtų. Gaila , kad nenurodei savo duomenų , manau , kad tokie mokslinčiai turėtų perlaikyti eismo taisykles.

  2. Vairuotojas
    2017-04-06 16:48 Atsakyti Pranešti

    Negalėčiau teigti, kad lietuviai gatvėse itin kultūringi, laikosi kelių eismo taisyklių, bet ir negalėčiau neigti, jog yra ant tiek prasčiausi iš visų šalių, nes kada būna piko metas, tai būna tokių, kurie tave kultūringai praleidžia iš šalutinio kelio, bet pas mumis didžiausia bėda, kai ožiai velkasi antra juosta, o tave nenori praleisti, kuriuos pasiviji. Atleiskite, moterų gimine, bet jūs pačios prasčiausios vairuotojos ir nesuprantu kaip dažna išsilaiko tas teises kada esate paskutinės vištos. Jūs bijote vairuoti, jūs nemokate parkuotis ar esant reikalui truputi paspausti gazą, nes per jumis gaunasi už nugaros kamščiai. Susiranda baguotą dėdę, kad joms nupirktų visureigį, o nosis prie lango prilipusi, nes nieko nemato kur važiuoja, kaip parkuojasi. Kaip prie mano namų mamulė nemokėjo tarp dviejų automobilių įsiparkuoti, kad ten mažas vaikas išlipo, jog paaiškintų kaip vairą sukti.

Komentaro rašymas