Gatvės muzikos dienoje – rekordinis dalyvių skaičius

Apsiginklavę įvairiais muzikos instrumentais ar savo balsu, Šiaulių muzikos kūrėjai nuo vidurdienio džiugina praeivius įvairių žanrų muzika – pradedant klasika ir baigiant Afrikos ritmais. Šiemet Šiauliuose dalyvių sulaukta daugiau nei Klaipėdoje – į Gatvės muzikos dieną užsiregistravo 44 muzikinės ir kt. grupės.

Muzikos garsus skleidžia grupės „Colours of Bubbles“, „Trio Blackcurrants“ iš Švedijos, „Ritmas kitaip“, „Romuvos“ gimnazijos pučiamųjų orkestras, Šiaulių universiteto gimnazijos kolektyvai, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų „Spalvų muzikos orkestras“ ir kt. Daugiau informacijos galima rasti interneto puslapyje www.gmd.lt, „Facebook“ paskyroje „Gatvės muzikos diena Šiauliuose“.

Praeitais metais į šį renginį užsiregistravo apie 40 dalyvių ir dar bent pusė tiek dalyvavo nebūdami įrašyti į grojančių ir dainuojančių šiauliečių sąrašą. Šiais metais pagrindinė scena - prie P. Višinskio paminklo ir pirmą kartą Gatvės muzikos diena paplis ne tik miesto bulvare, bet ir po miesto kavines ir barus.

Renginio organizatorių nuotr.

Vytenio Mirono, Etaplius.lt nuotr.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. AA
    2016-05-21 16:58 Atsakyti Pranešti

    Šiaurekordinis?

Komentaro rašymas