Gatvės remontuojamos, o šaligatviai pamiršti?

Šiaulių miesto valdžia pastaraisiais metais nemažai dėmesio skyrė miesto infrastruktūrai gerinti. Apie tai byloja remontuojamos gatvės, planai tvarkyti miesto aikštes, parkus, šaligatvius. Tiesa, pastarieji kai kuriose vietose vis dar nesulaukia savo eilės, tad miestiečiams tenka apeidinėti ar apvažiuoti suskilinėjusias trinkeles, vingiuoti, norint pataikyti ant tvarkingų, nesuskilusių trinkelių. Etaplius.lt redakcija gavo šiauliečio laišką su nuotraukomis, kuriose akivaizdžiai matyti, kad Gegužių g. ir kitiems šaligatviams žūtbūt reikalingas remontas.

Man patinka pasiskaitinėti apie Šiaulių naujienas, ypač kada rašoma apie miesto vietovių pasikeitimą, kurios bus tvarkomos. Man pačiam tenka vairuoti, tai esu patenkintas iki šiol kaip važinėdamas suremontuotomis gatvėmis, bet, kada būna geras oras, tai neatsisakau dar pasivaikščioti, bet čia mane dažniausiai pasitinka pamiršti, apleisti pėsčiųjų takai, o vienas iš tokių būtų prie Gegužių gatvės.

Kaip matote iš nuotraukų, tai vietomis visai nėra trinkelių, o matosi tik žemės lopinėliai ar suskilinėjusios trinkelės – dažnas toks šaligatvių vaizdas, kurie prašo dėmesio iš valdžios, kol norėtųsi, jog čia būtų panašus vaizdas, kaip dabar yra prie Tilžės, Statybininkų, Aukštabalio gatvių, kur yra atskirti pėsčiųjų ir dviratininkų takai. Gegužių takas veda link aplinkkelio, o čia praeina nemažai žmonių, mamos su vežimėliais, bėgikai ar dviratininkai, todėl visiems mums nėra malonu ant tokių trinkelių vaikščioti, bėgioti ar minti dviratį.

Gegužių g. pėsčiųjų takas

Panašaus dėmesio prašo Gardino, Dainų, Lyros g. šaligatviai, tarp kurių yra trinkelių tarpai ar iššokę į paviršių ar prie daugiabučių išvažiavimo yra per aukšti borteliai, kur nėra nuolydžių. Norėtųsi, jog suremontuoti šaligatviai mieste kuo daugiau vieni su kitais susijungtų.

Gardino g. pėsčiųjų takas

Gardino g. pėsčiųjų takas

Tikiuosi, kad Šiaulių valdžia sureaguos į mano šį skundą ir po kiek laiko vaizdas pasikeis į gerą pusę. Tiesiog mokykimės iš užsienio, kur aplinka yra tvarkoma, kur gatvės suremontuotos, šaligatviai taip pat, kol pas mus, deja, dar viskas atrodo gan skurdžiai“, – rašo šiaulietis Mindaugas.

Bus papildyta Savivaldybės atstovo komentaru.

Dėkojame skaitytojui Mindaugui už pastebėjimą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Nezinomas
    2017-04-23 19:45 Atsakyti Pranešti

    Tai kur seimo nario komentaro papildymas ? Prie Geguziu maza dali pakeite, bet ne visa taka.

  2. Arunas
    2017-04-21 22:54 Atsakyti Pranešti

    Baisus saligatvis yra S. Daukanto gatves atkarpoje tarp Sportininku ir Vytauto gatves maniezo puseje. Buna tikrai geda, kai vyksta tarptautines parodos ar varzybos manieze, stadione ir sveciai tuo saligatviu bando nueiti miesto centro, Vilniaus gatves link.

Komentaro rašymas