Greičio mėgėjų tramdymas tęsiasi: daugėja greičio ribojimo zonų ir kalnelių

Šiaulių apskrities policija informuoja vairuotojus, kad kai kuriose Šiaulių gatvėse įvestas naujas greičio ribojimas ir įrengti papildomi greičio ribojimo kalneliai.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Saugaus eismo komisijos sprendimu, Tilžės – Šilutės – Girulių – Pagėgių – K. Donelaičio – Ragainės – Kanapių gatvių kvartale ribojamas greitis iki 30 km/h. Greičio ribojimo zona „30“ įrengta, siekiant sumažinti transporto priemonių greitį, kad pėstieji ir dviratininkai jaustųsi saugiau, nes kai kuriose atkarpose nėra šaligatvių, teritorija prastai apšviesta, taip pat to pageidavo gyventojai.

Greičio ribojimo kalneliai įrengti Ragainės ir Bačiūnų gatvėse. Ragainės gatvėje – gulintys policininkai, Bačiūnų – trapeciniai kalneliai.

Policija savo nuožiūra gali inicijuoti ženklų statymo ar greičio ribojimo pakeitimus mieste, tačiau tam turi pritarti Saugaus eismo komisija. Ją sudaro Šiaulių savivaldybės, policijos, „Šiaulių regiono kelių“, bendruomenių, „Busturo“, „Šiaulių gatvių apšvietimo“ ir Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 8

 1. Rokas
  2016-12-06 00:58 Atsakyti Pranešti

  Taip pat pasirūpinti būtų galima ir žaliūkių gatve, nėra pesčiūjų perėjų, šaligatvių, apšvietimas labai prastas, visi spaudžia gazą ir važiuoja negalvodami, vos tik pasisukę nuo viaduko. Toje gatvėje tikrai reikia įrengti irgi gulinčių policininkų, pastoviai eina maži vaikai į ragainės progimnaziją, ryte yra baisu, jog gali vaikas ir nebegrįšti.

 2. ACo
  2016-12-06 00:55 Atsakyti Pranešti

  Skatins važiuoti su dviračiais ;D greitis panasus bus :D

 3. Nezinomas
  2016-12-05 23:00 Atsakyti Pranešti

  O kur dingo pinigai del sankryzu renovacijos ? Prie Ginkunu sutvarkete, o kaip pvz Lyros – Gardino ? Kur is Lyros i kaire suktis sudetinga per nemaza eisma, ypac piko metu

  1. žinau
   2016-12-06 14:08 Atsakyti Pranešti

   kitų metų biudžete bus

 4. As
  2016-12-05 20:28 Atsakyti Pranešti

  O kam bereiksmiai kalneliai irengti lieporiu gatveja? Greit siauliai isgarses kaip 30km/h ir kalneliu miestu

  1. kaimynas
   2016-12-05 21:27 Atsakyti Pranešti

   Ir dar tas Lieporių „kalnelis“ – tramplynas nenormalaus aukščio. Ar yra kokie aukščio standartai tokiems tramplynams vidury gatvės?

   1. is rajono
    2016-12-06 12:30 Atsakyti Pranešti

    kelininkai speju bortukus pakiso ir uzasfaltavo, jau geriau stop zenkla butu ideja, nes taip ar taip vos nesustot reikia jog juos perliptum.

    1. Košmaras
     2016-12-06 16:11 Atsakyti Pranešti

     Pritariu, nenormalaus aukščio tramplinus padarė, o ženklus sustatė, kad yra ištisas kalnelis, o ne du tramplinai. Išvis ten neaišku kam reikalingas toks “stabdis”, kai kelio ženklinimas neaiškus, nei perėja nei ne perėja… O norint juos pervažiuot neskausmingai, praktiškai visiškai sustot reikia, grynas automobilio laužymas.

Komentaro rašymas