Gyventojas: “Šiauliečiai, gal laikas nebeteršti šaligatvių?”

Pasivaikščioti gražią dieną sumanę gyventojai, eidami kai kuriais miesto šaligatviais, lieka nusivylę. Nusivylę ir tuo, ką išvysta, ir tuo, kaip elgiasi gyventojai. Etaplius.lt redakcija gavo šiauliečio Daliaus laišką su nuotraukomis, kuriose vyras užfiksavo, kaip atrodo vienas iš miesto šaligatvių. 

“Ir toks takelis Šiauliuose ne vienas. Viename žingsnyje šunų išmatos, kitame – šiukšlės, konteineriai, purvas”, – tokią žinutę, pavadinimu  “Šiauliečiai, gal laikas nebeteršti šaligatvių?”, iš skaitytojo Daliaus gavo Etaplius.lt.

Iš tiesų vaikštinėti tokiais nešvariais šaligatviais – ypač nemalonu, o juk įmesti šiukšles į šalia stovintį konteinerį tikrai neturėtų būti sunku. Tai ne tik garantuos švaresnę aplinką, bet ir geresnę nuotaiką miestiečiams.

Dėkojame skaitytojui Daliui už pastebėjimą ir nuotraukas. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 4

 1. Aš žinau kas kaltas
  2017-02-23 21:53 Atsakyti Pranešti

  O ar žinot kodėl plytelės išsiklaipę ir šaligatviai baisūs? Ogi dėl to, kad 18 tonų (be krovinio) šiukšlevėžės surenka atliekas važiuodamos kur joms patogiau ir kur papuola.

 2. GYVENTOJA
  2017-02-19 19:38 Atsakyti Pranešti

  Amžiaus problema tos šiukšlės. Pamatytumėte kaip žmonės teršia svetimas valdas netoli Vijolių. Ko tik nori: padangos, statybinės atliekos, stiklai, kibirai, obuolių išspaudos, rudenį žolės kalnai ir t.t..
  Norėtųsi paklausti jų, o jei prie jų namų šiukšles paverstume? Pamatę, manau, nelabai teapsidžiaugtų. Kartą paklausiau sustojusios moteriškės, ką jūs čia veikiate? Ji man atsakė, sugalvojau kilimėlį išdukinti. Nespėjau privažiuoti anksčiau. Garantuoju, išvertė šiukšles ir nespėjo įsėsti į auto. O kai šiukšlių kalnas, nebesuprasi kuris galėtų būti jos. Tai tokie tie kaikurie Šiauliečiai.

 3. Nežinomas
  2017-02-18 17:28 Atsakyti Pranešti

  Man čia labiau didesnė bėda, kai ši šaligatvio dalis prie Gardino gatvės yra baisi, kur trinkeliai išsikraipę ar jų vietomis visai nėra. Gal metas ir čia šaligatvį renovuoti ar užkloti naują asfaltą dviratininkams ? Dabar visas bendras vaizdas su tomis pačiomis šiukšlėmis kaip po karo, skurdus vaizdas…

 4. Šiaulietis
  2017-02-18 16:58 Atsakyti Pranešti

  Nepaisant tikrai kultūringų kaimynų, samdomo kiemo valytojo ir tvarkingai metamų šiukšlių, mūsų kieme vaizdas ne ką geresnis, tačiau to priežastis – benamiai. Jie rausia viską ant žemės, į pastabas nereguoja, arba pasiūlo ir padangų kietumą patikrinti. Tačiau sprendimo šiai socialiniai problemai šiuo metu neturime.

Komentaro rašymas