Gyventojus nemaloniu epitetu pavadinęs meras pripažintas kaltu

Epitetas, kuriuo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pavadino miesto gyventojus, sukėlė nemažai diskusijų. Vieni teisino merą taikliai pajuokavus, kiti nuoširdžiai piktinosi – Radviliškio rajono savivaldybę netgi pasiekė gyventojo skundas dėl galimai neetiško mero elgesio. 

Ne per seniausiai vykusiame Etikos komisijos posėdyje šis skundas buvo išnagrinėtas, o A. Čepononio elgesys pripažintas neetišku, mat jis per viešą posėdį Radviliškio gyventojus pavadino apsišikėliais”.

Meras turi teisę šį sprendimą skųsti teismui – į jį kreiptis A. Čepononis gali per vieną mėnesį.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. marija
    2017-04-24 11:25 Atsakyti Pranešti

    is dalies meras teisus ,kiek valoma,kiek taisomi suolleliai,kiek stotis remontuota,vis isdauzomi stiklai nuo stendu,prie namu spjaudomos saulegrazos,nors salia siuksliu dezes,siuksles nespeja darbininkai sluoti,nuo kada ismoksime kulturingai ir tvarkingai elgtis,jug tai musu miestas,puoselekime ir tvarkykime ji

  2. ką ir bepridėsi
    2017-04-23 19:50 Atsakyti Pranešti

    apsišikėlių meras

Komentaro rašymas