Į Šiaulius kaip į kaimą

Naujienų portalas Etaplius.lt gavo skaitytojo Lino laišką apie patirtį važiuojant keliu Radviliškis-Šiauliai.

Tokia situacija. Vakar vakare – sutemus, apie 19.30 val. grįžtant iš Vilniaus mus pasitiko Šiaulių miestas. Tai kokių velnių buvo reikalingas tas gatvių apšvietimas, jei Šiaulių valdžia jo nejungia??? Net Radviliškyje šviečia. Nors ir kas trečias stulpas, bet šviečia. O čia – įvažiuoji kaip į kokį kaimą!

http://youtu.be/eYHhdSpcdzI

Dėkojame skaitytojui už pastebėjimus ir primename, kad savo pastabas, tekstus, nuotraukas bei vaizdo įrašus galite siųsti el. paštu etaplius@splius.lt arba kelti per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 15

 1. Algirdas
  2013-10-22 08:55 Atsakyti Pranešti

  Blogai, kad vairuotojai nepažysta(nežino?) kelio ženklų: „Gyvenvietės pabaiga“ bei „Gyvenvietės pradžia“. Šioje vietoje kelių policijos patruliai galėtų padraugauti su tokiais vairuotojais.

  Kartu smagu, kad anoniminiai internautai praplėtė Šiaulių miesto ribas bent 15(20?) km į pietryčius. Kuo daugiau mieste gyventojų – tuo daugiau gyventojų pajamų mokesčio prikapsės į miesto biudžetą. Tai gerai.

  Užduotis didiesiems filmuotojams ir „etaplius.lt“ žurnalistams: atspėkite(o jei sugebate – sužinokite) kam priklauso tokių kelių apšvietimas: Šiaulių miestui, Šiaulių rajono savivaldybei, Regiono keliams, Šniūraičių turgaus direkcijai…

  Rimtai. Internautai, jeigu rašote ar skelbiate kokią informaciją – darykite tai žinodami, profesionaliai ir nepliaukškite nesąmonių.

  1. Linas
   2013-10-23 20:20 Atsakyti Pranešti

   Tai, kad toks protingas esi, gal atsakysi kam gi priklauso tokių kelių apšvietimas? Radviliškyje šviečia, o Šiauliuose ne. Tai čia biški mistika.

   1. to rasytojui
    2013-11-07 06:44 Atsakyti Pranešti

    Video matosi, kad lyg su zenklu “Siauliai” sviecia zibintas. Tai ka jus cia vejus rasot, neturit ka veikti?..

    Etapliuso redaktoriui siulyciau atidziau perziureti skaitytoju rastliava..

 2. amigos
  2013-10-21 11:49 Atsakyti Pranešti

  kaimiečiai toj mašinoj važiuoja, nesupranta nuo kur šiauliai prasideda, o kur aplinkely tarp laukų važiuoja. atsigaukit nuo tų pigių narkotikų, orientuotis aplinkoj ne tik prie dirbtinio apšvietimo pradėsit

 3. as
  2013-10-21 09:28 Atsakyti Pranešti

  kad ir siandien ryte vazu vaikus i mokykla 7.30.Tamsu,nors i aki durk,lietus lyja,tik privaziuoji pereje ir stoji,nes nematai ar kas eina per ja.Na,jau geriau taip,nei nutenkt ka,nes nepasiaiskinsi,kad tamsu ir nieko nesimato.

  1. rauskas
   2013-10-21 10:40 Atsakyti Pranešti

   Aš irgi lygiai taip pat važiuoju.

 4. ir dar
  2013-10-20 09:13 Atsakyti Pranešti

  visiskai nepasirupinta saligatviais atkarpoje Dubijos gatve nuo Zemaites iki Daukanto. vienoj puses saligatviai baigia apaugt, nekalbant apie duobes, kitoje- isvis nera. Kaip zmonem grizt namo? gatve eit? jau einam grynai gatve posukiu is Dubijos i Daukanto gatve, ypac ziema kai neuzlipsi ant sniego nuvalytu kalnu, kad galetum zolynu arba teslynais eiti (priklausomai nuo oro). Ziema nevalo saligatviu toj pacioj Dubijos gatvej, tik imones savo aiksteles jei pravalo tai gerai prie buvusiu “4 veju”

 5. /
  2013-10-20 09:06 Atsakyti Pranešti

  kai ka nors uzmus ar nukentes, tada susizgribs.tie pestieji irgi dekingi, kad pravaziuojantys vairuotojai nors biski kelia nusviecia, kad kojos neidet i kokia duobe ar dar kur. o kur eismo intensyvesnio nera, tai isvis nei pestysis mato, nei vairuotojas….geda geda valdziai uz elementaru neveiksnuma

 6. aaa
  2013-10-20 00:19 Atsakyti Pranešti

  su pėsčiaisiais tai tiesa, gatvės neapšviestos, o tie žalčiukai juodais drabužiais mauna per gatvę, nors atšvaitus prisisegtų …

 7. muzikynas
  2013-10-19 22:31 Atsakyti Pranešti

  Kaskas pastebejo :]]] Jau metu metais jo nejungia valanda po sutemu ir valanda pries ausra, mieste kur tik imanoma, visuomet jungiu ilgas sviesas, kad kokio muziko, kaimiecio, nenutrenkciau, po to man bedos pareis. O kai lyja, ojojo matomumas nulis, sviesoforai akina, masinu zibintu milijonas, o pestieji, tai kaip antimaterija, egzistuoja, bet nesimato. As taip suprantu, kad valdzia siekia suluosinti savo piliecius, jeigu net per piko meta apsvietimas visuomet buna isjungtas, o juk ziema rytinis ir vakarinis pikas buna visiskoje tamsoje.

 8. Nežinomas
  2013-10-19 22:12 Atsakyti Pranešti

  Man, kai kartais tenka pravažiuoti pro tuos miestelius, tai susidaro įspūdis, kad miesteliai labiau keičiasi, tvarkosi ar ką nors statosi, o čia – nieko, per tuos artimiausius metus. Ai, nebent galiu šįkart ponus pagirti, kad šiemet per vasarą mūsų miestas nebuvo ant tiek apžėlęs nuo metrinių žolių. Nors Šiauliai – ne kažkoks itin turistinis miestas, o labiau pramoninis, bet kai pasižiūri iš šono, tai pas mumis į daug ką būtų galima investuoti, kad miesto aplinka keistųsi, modernėtų ir patiems žmonėms būtų pagaliau savo mieste maloniau gyventi bei mažiau galvotų kaip kitur persikelti, bet mūsų ponai nesistengia dėl kokios nors Telkšos ežero pakrantės, dėl prisikėlimo aikštės, kurią reikia renovuoti arba kaip dabar pramigo dėl Rail Baltic, o tik dabar po laiko bando įrodinėti, kad pas mumis geležinkelis geriausias variantas, kas būtų tiesa, bet šį gerą kąsnį pasiims panevėžiečiai. Gaila, kad mes neturime tokio kaip antro Zuoko nors vietiniai vilniečiai jį keikia, bet tik jo dėka miestas labai toli pažengęs, kad mūsų Šiauliai prieš Vilnių – kaip diena nuo nakties. Liūdna.

 9. Antanas
  2013-10-19 21:45 Atsakyti Pranešti

  bet čia, Šiauliuose, nėra taip blogai, kaip pavyzdžiui, Švenčionyse. Ten bėda su keliais. Kad ir tvarko juos (visus metus ar net ilgiau buvo uždarytas vienas kelias dėl kelio darbų, o kai viską baigė, tebuvo sutvarkyta tik 100 metrų), užlopo duobes, bet jos vėl atsinaujina. Jokių pokyčių nematyti. Dar niekur nesu matęs, tokių duobėtų kelių pačiame mieste. Ten valdžia tik pinigus kišenėn sau krauna, nors turbūt visur taip yra, tik vieni mažiau, kiti daugiau savanaudžiai!

 10. Nežinomas
  2013-10-19 20:43 Atsakyti Pranešti

  Ką galiu pridurti, kad mūsų miestas kaip niekados apsileidęs ar skaudžią tiesą turi priimti, kai esi iš miesto, bet jautiesi kaip iš kaimo, todėl būdami miestiečiai, o turime žiūrėti į kitus didmiesčius, kuriuose būtų galima mokintis ar gyventi, nes mūsų miestas be ateities, kol kas. Nors sugebėtų miestą iš vidaus daugiau tvarkyti, keisti dažniau tas pačias trinkeles, kad Šiauliai daugiau primintų į modernų, šiuolaikišką miestą.

 11. !
  2013-10-19 18:58 Atsakyti Pranešti

  Tas pats buvo ir su fontanais,visa vasara neveike nei prie Siauliu viesbucio,nei prie buvusio univermago,”kapeika”prie savivaldybes taip pat pajungdavo tik retkarciais,fontanai veike tik per Siauliu dienas,pasipuikuot pries svecius.Ka cia bepridursi,ubagu miestas,jei miestu dar galima pavadint.

 12. Nežinomas
  2013-10-19 18:10 Atsakyti Pranešti

  Smagu, kad keliai tokie gražūs, bet su apšvietimu, tai tikrai…atrodo, kad dėl grožio sustatė ir viskas. Ko norėti, kai mūsų miesto ubagiškumas išlenda į viešumą. Mūsų ponai tikriausiai atsakytų su savo firmine dainele: “Pinigų nėra”

Komentaro rašymas