Ką daryti, kad svajonės virstų realybe? 6 patarimai

Gražina Vasiliauskienė

Kas iš mūsų nepuoselėja slaptų troškimų ir nenori, kad svajonės išsipildytų… Tik kaip tai pasiekti? Psichologai atskleidė 6 gudrybes, kurios gali priartinti svajones ir padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Kaip įgyvendinti svajonę?

1. Stenkitės padėti aplinkiniams siekti jų tikslų ir realizuoti jų svajones. Juo labiau kad jums dažniausiai tas nieko nekainuoja. Galvokite ne tik apie save, bet ir apie kitus, tada ir jūsų svajonės taps lengviau įgyvendinamos.

2. Neužsibrėžkite iškart labai daug. Prisiminkite, kad karščiausia svajonė gali būti tik viena, todėl neišdrabstykite savo energijos smulkmenoms.

3. Stebėkite ženklus, kuriuos jums rodo likimas, juk nieko pasaulyje šiaip sau nebūna. Pavyzdžiui, galvojate apie savo pagrindinį tikslą ir staiga išvystate reklaminį užrašą „Kam to reikia?“. Pasistenkite atsakyti sau į šį klausimą.

4. Nelaukite pasyviai, kol svajonė išsipildys, o imkitės kokių nors veiksmų, kurie ją priartintų. Suplanuokite viską, ką galėtumėte padaryti dėl savo tikslo. Pavyzdžiui, galima susipažinti su žmonėmis, kuriems jau pavyko įgyvendinti panašią svajonę.

5. Užsibrėžkite sau nebijoti sunkumų – juk sėkmė aplanko tik drąsiuosius. Rizikuokite ir išbandykite įvairius variantus. Nevenkite prireikus pakoreguoti savo planų ir nesibaiminkite gyvenimo permainų.

6. Įvertinkite savo svajonę adekvačiai. Žinoma, jei trokštate nuskristi į Marsą ar ištekėti už JAV prezidento, tai vargu ar tokiai svajonei įmanoma išsipildyti. Užsibrėžkite realų tikslą, neatitrūkite per daug nuo tikrovės, tada svajonė būtinai išsipildys.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas