Kelmėje vyks perspėjimo sistemos patikrinimas

Informuojama, kad Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, šių metų balandžio 19 d. 11 val. 52 min. vyks perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, radijo stotį „Saulės radijas“ bei radijo stotį „RS2“, taip pat per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšių paslaugų teikėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Primename to dar nepadariusiems gyventojams, kad būtina nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje.

Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11.52 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 min.

Savivaldybės administracijos direktorė,
Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė Irena Sirusienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas