„Kol valdžia riejasi, netvarkingi šiauliečiai teršia aplinką“

Nutirpus sniegui, kaip ir kasmet, miesto viešosiose erdvėse lyg iš niekur išdygo kalnai šiukšlių. Nors ši situacija – tendencinga, šiaulietis Stasys sako, kad aplinkos teršimas vyksta besipykstančių politikų panosėje. 

„Kol valdžia riejasi, netvarkingi šiauliečiai teršia aplinką. Štai, kiek pakilus Karaliaučiaus gatve, Lieporių link, į akis krenta netvarkinga aplinka. Čia būtų graži vieta, kalnelis, dideli medžiai. Visai prie pat prekybos centro „Arena“, visai netoli ir „Akropolis“. Bet toje medžių aplinkoje dygsta šiukšlynas. Visai arti plentas, daug pravažiuojančiųjų, taigi ne vienas pastebi tą šiukšlėmis nusieitą vietą. Ir niekas nežino, kam tas šiukšlinamas plotas priklauso? Tai gal vieną kartą, valdininkai, nustokite suvedinėti savas sąskaitas ir pradėkite rimtai dirbti“, – piktinasi šiaulietis Stasys.

2013 m. aplinkos ministro įsakymu numatyta, kad minimalus padarytos žalos įtakos aplinkos komponentams dydis išmetus į aplinką nepavojingas atliekas yra 145 eurai, o išmetus pavojingąsias atliekas –  435 eurai.

Skaitytojo Stasio Puščiaus nuotr.

Dėkojame skaitytojui už komentarą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

 1. Hm
  2017-03-05 09:43 Atsakyti Pranešti

  Jeigu miestas sparčiai keistųsi, tai ten toje vietoje daug ką būtų galima statyti ar sutvarkyti aplinką, bet…

  1. JOO
   2017-03-05 14:11 Atsakyti Pranešti

   tikra tiesa

Komentaro rašymas