Balandžio 20-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 20-oji – Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Kinų kalbos diena.

Balandžio 20-ąją minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti efektyviau mažinti triukšmą darbo vietose.

Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė balandžio 20-ąją Tarptautine kinų kalbos diena. Kinų kalba – viena iš šešių JTO oficialių kalbų.

Balandžio dvidešimtoji, ketvirtadienis – 110-oji metų diena (ketvirtoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 255 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis;

rytoj: Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

poryt: Danutė, Jurga, Leonidas, Novaidas, Novaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgeda, Visgedas, Visgirda, Visgirdas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.08, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas – 14.21.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Gerai tvarkomas laikas yra gerai sutvarkyto proto požymis” (I. Pitmanas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien galite sužinoti įdomių dalykų, tad nevenkite bendrauti ir mokėkite klausytis. Gera diena sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus, telkti bendraminčius darbams ar pramogoms. Galite kažkuo pasižymėti.

JAUTIS. Regis, kalbos suksis apie politiką, pareigas, verslą, pinigus. Tikėtini reikšmingi susiėjimai, susitarimai. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar pažadą. Dėl finansinių dalykų tarkitės kuo konkrečiau.

DVYNIAI. Tikėtini kontaktai su kultūros, švietimo veikėjais, užsieniečiais. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti duotą pažadą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas ir įvaizdis. Tikriausiai problemų kels meilė, partnerystė.

VĖŽYS. Šiandien jūsų galvoje kirbės įvairūs sumanymai. Regis, aiškiai pajusite besiartinančias permainas. Arba jų planingai sieksite. Galbūt pavyks pradėti aktualų projektą ar prie jo grįžti. Rūpesčių gali kelti sveikata, per menki darbo rezultatai.

LIŪTAS. Turiningi pokalbiai šiandien megsis tarp jūsų ir aplinkinių. Palanku aptarti naujus projektus, aiškintis juridinius klausimus. Tikėtinas naudingas susitikimas su nepažįstamu asmeniu. Jo tarpininkavimas padės kažką išspręsti.

MERGELĖ. Tikriausiai jums seksis gana sklandžiai ruošti sutartis, tarpininkauti bei atlikti suplanuotus darbus, pasirūpinti grožiu ir sveikata. Tiktų eiti į darbo interviu, aiškintis teisinius klausimus. Deja, meilė nešildys taip, kaip norėtumėte.

SVARSTYKLĖS. Nors diena bus intensyvi, reikalaujanti rimtų pastangų, jūsų mintys vis suksis apie meilės ir vaikų reikalus. Kažkas jums kels nerimą. Jeigu dirbate su kūrybiniu projektu, gali iškilti šiokių tokių kliūčių.

SKORPIONAS. Šiandien daug dėmesio teks skirti šeimai ir individualiam verslui. Turbūt parūps remonto, žemės ūkio darbai, svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai. Nuosavybės, nuomos reikalai turėtų spręstis jūsų naudai.

ŠAULYS. Aktualu gali būti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos, derėtis, ieškoti kompromiso, megzti ryšius, sudaryti ilgalaikes sutartis, imti ar teikti interviu. Atrodo, kai kurios jūsų viltys ims pildytis. Deja, tai nebus meilės viltys.

OŽIARAGIS. Norėdami pataisyti sveikatą ar išvaizdą, tikriausiai ryšitės investuoti pinigų. Jeigu su tuo susijęs pasiūlymas yra abejotinas, tuomet tai kainuos daug, o rezultato nebus. Jei patys kažką tokio kitiems reklamavote, turbūt gausite pajamų.

VANDENIS. Šiandien gali pliūptelėti romantiški jausmai, kūrybinis įkvėpimas. Pokalbiai su geranoriškais aplinkiniais suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir slaptų vilčių. Galite laimėti prizą ar kažkuo prisidėti prie artimo žmogaus sėkmės.

ŽUVYS. Šiuo metu jums labai svarbu pasitikėti savimi ir nebijoti tų permainų, kurios yra neišvengiamos ir nepriklauso nuo jūsų valios. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas