Mažieji šiauliečiai sekmadienį švęs „Vaikų Velykėles“

Šį sekmadienį šventinį Velykų laikotarpį tradiciškai užbaigs Atvelykis, dar vadinamas Vaikų Velykomis ar Velykėlėmis. Šiemet jas šiauliečiai švęs net dviejose erdvėse – ne tik Šiaulių “Aušros” muziejaus Žaliūkių malūnininko sodyboje, kaip įprastai, bet ir skvere prie savivaldybės. Čia pakvies Kultūros centras.

Balandžio 23 d., sekmadienį, „Vaikų Velykėlės“ prasidės 11 val. Šventosiomis Mišiomis Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje. Iškart po jų mažuosius šiauliečius ir jų šeimų narius suburs atvelykio šventė skverelyje prie Šiaulių miesto savivaldybės. Organizatorių pasakojimu, vaikams paruošta išties nuotaikinga programa – nuo koncerto, margučių ridenimo, įvairiausių atrakcijų, edukacijų, iki kiaušinių skanavimo. Su šventės dalyviais susitiks Velykė. Ji saldžiais prizais ir siurprizais apdovanos įvairių smagių rungčių dalyvius.

Išsamiau apie Šiaulių miesto Kultūros centro organizuojamas “Vaikų Velykėles” – vaizdo reportaže:

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas