Mažieji šiauliečiai Velykėles minėjo dviejose vietose (švenčių akimirkos)

Kur gi švęsti Velykėles: Žaliūkių malūnininko sodyboje ar skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės? Tokią dilemą šį Atvelykio sekmadienį greičiausiai sprendė daugelis tėvų, mat Velykėlės Šiauliuose vyko dviejuose vietose ir tuo pačiu metu – pusiaudienį.

Skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės Velykėlės organizuotos pirmą kartą. Nepaisant to, čia susirinko nemažas būrys jaunųjų šventės dalyvių, kurie klausėsi bendraamžių atliekamų dainų, margino popierinius kiaušinius, rideno tikrus, o išalkę galėjo pasivaišinti omletu su daržovėmis.

Tuo pat metu kiaušiniene pakvipo ir  Žaliūkių malūnininko sodyboje, kurioje vaikų laukė kiaušinių marginimas, dainos, šokiai, rateliai, ant laužo verdama žolelių arbata ir sūpynės. „Suptis per Atvelykį ne tik smagu, bet ir naudinga. Kas tą dieną pasisups, bus linksmas, drūtas ir sveikas visus ateinančius metus”, – sakė sodybos šeimininkė Sigita Milvydienė.

Velykėlės skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės:

Velykėlės prie Žaliūkių malūnininko sodybos:

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas