Mobilioji bioklasė populiarina gamtos mokslus

Balandžio 6 d. Šiaulių Didždvario gimnazijoje svečiavosi modernioji „Mobilioji bioklasė“, kuri yra aplankiusi daugiau nei 130 Lietuvoje esančių mokyklų.

Pagrindinis, moderniausia mokslo įranga aprūpintos, vienintelės šalyje mobilios laboratorijos tikslas stiprinti mokinių susidomėjimą gamtos mokslais. „Mobilioji bioklasė“ suteikė Diždvario gimnazistams unikalią galimybę trumpam tapti tyrėjais. Moksleiviai ne tik išbandė įvairius mokslinius prietaisus, tačiau ir patys atliko moderniausius biomokslų eksperimentus.

Mini autobusas su specialia edukacine programa po šalies mokyklas važinėja reguliariai. Programa yra skirta 9 ir vyresnių klasių moksleiviams. „Mobiliosios bioklasės“ projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.

Didždvariečiams „Mobiliosios bioklasės“ užsiėmimai neprailgo, o jaunieji tyrėjai pasinėrė į mokslo pasaulį. Bendravimas ir bendradarbiavimas su motyvuotais ir draugiškais Vilniaus universiteto studentais mokinius paskatino dar labiau domėtis gamtos mokslais.

Anželika Griciūtė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas