NATO kariai pasirūpino globojamų vaikų atostogų išlaidomis

Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose gyvenantys palikti, atimti ir neįgalūs vaikai jau ne vienerius metus sulaukia NATO Oro policijos misijas Baltijos šalyse vykdančių Nyderlandų karinių oro pajėgų karių. NATO kariai iš Olandijos šiuos vaikų globos namus lanko ne tik per didžiąsias metų šventes, bet ir kiekvieną savaitę. Tarp kariškių ir vaikų atsiradęs glaudus ryšys – vaikai juos puikiai atpažįsta, noriai kartu žaidžia.

Sutrikusio vystymosi kūdikių namų darbuotojos ypač džiaugiasi nuolatiniu karių bendravimu su vaikais, esą čia vyrų atvyksta retai, o vaikams to labai reikia. Taip pat kariškiai iš Olandijos prisideda ir prie kūdikių namų gerinimo – padovanojo vaikams naujas kėdutes, įrengė klasę vaikams, turintiems autizmo sutrikimą. Šiandien apsilankę Nyderlandų karališkųjų oro pajėgų kariai ir vėl maloniai nustebino globojamus vaikus – vasaros atostogoms paaukojo 240 eurų. Šiuos pinigus vaikai galės išleisti atostogų metu įvairioms smulkioms išlaidoms – nusipirkti ledų, gaiviųjų gėrimų.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas