Naujosios Akmenės svečius pasitiks naujas miesto užrašas

Naujosios Akmenės miesto valdas „įrėmino“ nauji užrašai. Atvažiuodamas keliu nuo Akmenės ar Joniškio, taip pat nuo Kivylių ar Aucės, pamatai gražaus formato užrašus „Naujoji Akmenė“ , o jame -miesto herbą, rajono centro simboliu tapusios Šventosios Dvasios Atsiuntimo bažnyčios ir gilumoje dunksančių vaizdų siluetus.

Užrašas pagamintas iš geros kokybės metalo, jį praeitų metų vėlų rudenį sumontavo UAB „Plungės lagūna“, tačiau visų darbų nespėjo pabaigti. Miesto seniūnas R. Juozapavičius sakė, kad viską pabaigs pavasarį. Bus apdailintas užrašo pamatas, įrengtas apšvietimas, teritorija apsodinta gėlėmis.

“Štai tada ir pamatysime, kaip gražiai svečius sutinka mūsų miestas“, – sakė seniūnas R. Juozapavičius. Užrašo maketą sukūrė Savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo, architektūros ir paveldėsaugos skyriaus vedėja Vita Martinaitienė.

Julijos Sejavičienės informacija ir nuotr. 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. davatka
    2017-04-23 08:18 Atsakyti Pranešti

    dabar oficialiai esame bažnytkaimis, didelis dėkui Savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo, architektūros ir paveldėsaugos skyriaus vedėjai.

Komentaro rašymas