Orus žmogus – stipri valstybė!

Ramūnas Karbauskis, LVŽS pirmininkas


Politinė švytuoklė iš kairės į dešinę (socialdemokratai – konservatoriai) nėra pokytis. Tai – stagnacija. Lietuvoje ji trunka jau daugiau kaip 20 metų. Toji švytuoklė nulėmė didžiulę emigraciją, mažus atlyginimus, augantį skurdą, socialinę nelygybę, nesaugumą, korupciją. Jūs esate tie, kurie gali šią švytuoklę sustabdyti. Tie, kurių valia Lietuvoje pirmą kartą gali būti suformuota profesionalų Vyriausybė. Tie, kurių dėka mūsų valstybėje pagaliau gali startuoti realios permainos. Ateikite prie balsadėžių spalio 23 dieną, palaikykite LVŽS kandidatą Valerijų Simulik. Laimėkime kartu.

Saulius Skvernelis, LVŽS sąrašo lyderis

Balsuokite už Valerijų – tikrą šiaulietį, savo miesto patriotą, iniciatyvų ir darbštų žmogų, vieną iš aktyviausių Seimo narių. Labai vertinu Valerijaus pastangas vardan saugesnių Šiaulių, jo įkurti „Savanoriški saugos būriai“ – puikus įrodymas, kad žmogus ne tik kalba, bet ir daro realius darbus. Tas pats pasakytina ir apie Šiaulių moksleivių mėgėjų krepšinio lygą. Kiek jaunų žmonių ji išgelbėjo nuo gatvės pagundų? Manau, kad tikrai daug. Palaikykite Valerijų, palaikykite mūsų komandą, siekiančią realių ir kokybiškų pokyčių visiems Lietuvos žmonėms.

Naglis Puteikis, LR Seimo narys

Ne vienerius metus pažįstu Valerijų. Tai žmogus, kuris moka nuosekliai ir kruopščiai atlikti darbus, kuris nesiveržia į pirmas gretas dėl viešumo. Jo veikla Seime nė karto nesukėlė skandalų, o nuoseklus darbas padėjo žmonėms išspręsti jų problemas. Valerijus – žodžio žmogus. Jei jis pažada, visuomet savo pažadus išpildo. Šita savybė tarp politikų šiandien ypatingai reta, todėl visuomet smagu su Valerijum ir dirbti, ir tiesiog bendrauti. Manau, kad Šiauliams labai reikia tokio Seimo nario, kuris rūpinsis ne tik savo viešumu, bet ir paprastų žmonių reikalais, į kuriuos dažnai politikai numoja ranka. Palaikykite Valerijų antrajame Seimo rinkimų ture – jis to vertas.

Raimondas Šukys, LR Seimo kontrolierius

Kur bedirbau (Seimo nariu, sveikatos apsaugos ministru), susitikimai su Valerijumi visad būdavo ir būna dalykiški, skirti Šiaulių regiono žmonių interesų atstovavimui. Kaip Seimo kontrolierius jo iniciatyva ne kartą vykau tirti skundų dėl Šiaulių savivaldybės pareigūnų neveiklumo. Daug klausimų kartu teko spręsti tada, kai dirbau sveikatos apsaugos ministru. Valerijui visad rūpėjo tinkamų, kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų užtikrinimas Šiaulių gyventojams. Jo domėjimasis ir iniciatyva leido priimti tokius sprendimus kaip naujojo Šiaulių ligoninės Priėmimo skyriaus įrengimas, Moters ir vaiko klinikos projekto įgyvendinimas, reikalingos aparatūros pirkimas Šiaulių ligoninei ir kitus. Tai žmogus, kuris nuosekliai dirba šiauliečių ir Šiaulių labui.

Kazys Starkevičius, LR Seimo narys, buvęs žemės ūkio ministras, TS-LKD narys

Valerijų pažįstu kaip darbštų, pareigingą žmogų, kuris visuomet laikosi savo žodžio. Dirbant kartu Seime šis politikas paliko tikrai gerą įspūdį. Man imponuoja žmonės, kurie yra savo sričių profesionalai, o ne jais apsimetantys, ne „visažiniai“. Valerijaus stipriosios pusės – švietimas, žmogaus teisės, valstybės valdymas ir regioninė politika. O šios sritys mūsų valstybėje yra prioritetinės. Kalbant apie Valerijaus santykį su Šiauliais viskas aišku ir akivaizdu: jis šiaulietis „iki kaulų smegenų“, jis tas, kuris dėl Šiaulių padarys viską, net tai, kas atrodo neįmanoma. Nieko keista – juk pats ten gyvena su šeima, tai ir stengiasi. Taigi jei man, kaip dabar Saulės rinkimų apygardos rinkėjams, reikėtų rinktis – nedvejodamas balsuočiau už Valerijų Simulik.

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos valdybos narė,
Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos pirmininkė Nijolė Malakauskienė


Kai rinkiminės kampanijos metu visos pašto dėžutės užtvindytos reklaminiais bukletais, o miesto gatvių stenduose agitaciniai plakatai, Seimo narys Valerijus Simulik tiesiogiai bendraudamas su žmonėmis atsiskaito už savo nuveiktus darbus LR Seime. Žmonės drąsiai išsako savo problemas ir rūpesčius, pasidalija mintimis, nes priimamojo durys visada ir visiems atviros – jaunam ir brandaus amžiaus žmogui, studentui ir pensininkui, darbininkui ir inteligentui. Tik nuoširdus bendradarbiavimas padeda pasiekti rezultatų ir pokyčių – dėl to geriau ne tik žmogui, bet ir bendruomenei, miestui, valstybei. Palaikau Valerijų Simulik Saulės rinkimų apygardoje ir linkiu Jam sėkmės.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliūjų sąjungos rinkiminės sąskaitos. Užsakymo Nr 70138

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.