Orus žmogus – stipri valstybė!

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliūjų sąjungos rinkiminės sąskaitos.Užsakymo Nr 70138

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

 1. Irena
  2016-10-20 16:21 Atsakyti Pranešti

  JEI BŪČIAU “SAULĖS” RINKIMŲ APYGARDOS RINKĖJA…

  Taigi, jei būčiau, tuomet šioje apygardoje balsuočiau už Šiaulių Sąjūdžio pirmeivių klubo narį Arvydą Mockų. Pažįstu jį beveik 30 metų. Stabilus. Nekeičia partijų, kaip pirštinių, yra meno bei Lietuvos ateities mecenatas.
  Be to, A. Mockaus priešingai nei Valerij Simulik neapkaltinsi padėties Šiauliuose destabilizavimu. Arvydas visomis išgalėmis gynė savo miestą.

  Mano buvęs kolega konservatorių partijoje V. Simulik, matyt, negalėdamas įveikti pralaimėjimo tiesioginiuose mero rinkimuose kartėlio, skandino nepagristuose skunduose daugumos šiauliečių pasitikėjimą turintį merą Artūrą Visocką. O jo vadinamajai komandai “Už Šiaulius” bent jau miesto taryboje labiau tiktų vadintis – “Prieš Saulės miestą”.

  Jei nekonstruktyvūs Seimo nario V. Simulik išpuoliai drumstė mieste darbinę rimtį jam būnant opozicinės mišrios frakcijos nariu, tai bent pagalvokite, ar galite prognozuoti jo elgesį įkopus į valdančiųjų olimpą?

  Aš suteikčiau antrą galimybę Arvydui Mockui padirbėti Šiauliams , būnant Saulės apygardoje išrinktu LR Seimo nariu. O mano buvęs bendrapartietis V. Simulik jau užsitikrino penktąją kadenciją Parlamente bene šešto partinio darinio sąraše.

  Z. Vaigauskas atėmė iš Šiaulių vieną rinkiminę apygardą, kad miestas vienu atstovu seime mažiau turėtų, o mes galime išsaugoti savo trečiąjį parlamentarą. Todėl spalio 23 dieną balsuokite už Arvydą Mockų Saulės rinkimų apygardoje.

  Irena Vasinauskaitė
  Šiaulių miesto Sąjūdžio pirmeivių klubo pirmininkė

Komentaro rašymas