Paaiškėjo „Šiaulių naktų 2015“ naktinio tinklinio turnyro nugalėtojai

Šeštadienio naktį, „Šiaulių naktų 2015“ metu paskelbti ir apdovanoti pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusių naktinio tinklinio varžybų laimėtojai. Varžybos vyko rugpjūčio 28–29 naktimis Šiauliuose. Turnyre iš viso dalyvavo 28 mišrios vyrų ir moterų komandos. Per dvi naktis buvo sužaistos 48 rungtynės.

Antrąjį „Šiaulių naktų 2015“ vakarą UAB „Taurės“ įsteigtomis prizinėmis taurėmis bei kitų rėmėjų prizais apdovanotos geriausios komandos. Penktąją ir šeštąją vietas dalinasi „Taksi“ ir „Nerealiųjų“ komandos. Ketvirtoji vieta atiteko komandai „Nematomi“. Trečiąją vietą laimėjo komanda „Litoža“, o antrąją – „LTS“. Geriausiai turnyre pasirodė ir po įtemptos kovos pirmąją vietą iškovojo Šiaulių komanda „ACTC“.

Naktinio tinklinio turnyrą inicijavo „Šiaulių naktys 2015“, o jį įgyvendinti padėjo sporto mokykla „Dubysa“. Pasak „Šiaulių naktų“ organizatoriaus Remigijaus Ruokio, idėja organizuoti tokias varžybas kilo jau prieš 12 metų ir šiemet pagaliau buvo įgyvendinta. Varžybos vyko tamsiuoju paros metu, jose buvo naudojami prožektoriai ir šviečiantys kamuoliai.

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas