Padidintas dėmesys kalnelius apvažinėjantiems vairuotojams

Šiaulių apskrities policija informuoja, kad Šiauliuose, Bačiūnų gatvėje, ties įrengtomis greičio mažinimo priemonėmis, atnaujintas horizontalusis ženklinimas. Tačiau policija ir toliau gauna pranešimų iš gyventojų, kad šioje atkarpoje vairuotojai lekia labai greitai ir kerta ištisinę eismo juostą, kad galėtų apvažiuoti specialius, greičio mažinimui įrengtus kalnelius.

Atsižvelgiant į tai, artimiausiu metu policija griežtins kelio ženklų ir horizontaliojo ženklinimo nesilaikymo kontrolę.

Primename, kad administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnyje numatyto kelio horizontaliojo ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų. Nurodyti veiksmai, padaryti keleivius keleivinėmis transporto priemonėmis vietinio (miesto) susisiekimo maršrutais vežančio asmens, užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto dvidešimt iki vieno šimto septyniasdešimt eurų. Už kelio ženklinimo nesilaikymą gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vieno iki trijų mėnesių.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 7

 1. lk
  2017-04-16 13:38 Atsakyti Pranešti

  kalnelis, tai pagal KET kliutis, o kliuty reikia apvaziuoti ,arba sustoti.

 2. Regina
  2017-04-15 15:41 Atsakyti Pranešti

  Būtų pagirtina, jei žmonės ar atitinkamos instancijos, galinčios išspręsti šią problemą, liktų neabejingos. Tikiu, kad visi sutinka, jog šitie kalneliai didžiausia nesąmonė visomis prasmėmis. Manau, kad visi man pritartų, jog juos būtina likviduoti arba padaryti kalnelius per abi juostas.

 3. Siauliai
  2017-04-15 12:55 Atsakyti Pranešti

  Idiotai,mano automobilis liecia dugna per ta nelemta kalneli,kaip apvazinejo taip ir apvazines nebe per istisine o per kelkrasty,ir tikrai taip bus cia idiotai sugalvojo nesamoniu pridare pigiau ideti zenkla nei kelia sutvarkyti,idiotai lai patys pavazineja gal tada supras,isprogdinti tokia lietuvos valdzia reikia,islamas kur tu laukiam mes taves,su bombom prie seimo

 4. Rekyva
  2017-04-15 08:07 Atsakyti Pranešti

  Idomu ar meras su Mendoza isbande tuos kalnelius?

 5. PasipiktinesPilietis
  2017-04-15 04:47 Atsakyti Pranešti

  Gal jūs baikit juokauti su tomis nesąmonėmis? Tragikomedija čia visiška… Jei daryti kalnelius, tai daryto normalius ištisinius jei taip nori, o ne kažką kas gadina tų pačių brangiausių gyventojų automobilius… Kelias pats tragedija… 18 metų šiuo keliu važinėju ir matau kaip jis tik nyksta… Darykit išvadas valdininkai!! O dėl ištisinės kirtimo, tai pradžioje pradėkit bausti nuostabiuosius pareigūnus kurie patys apvažinėja juos :) o jei ir toliau tokios “izdivalkes” tai nenustebkite jei sulauksite apreiškimo dėl turto atlyginimo…

 6. Nezinomas
  2017-04-14 14:12 Atsakyti Pranešti

  Kokio velnio is vis reikejo tu kalneliu ? Kad vairuotojai gadintu savo masinas ? Buvo sunku nors padaryti tada istisini kalneli ? Is pacios Pramones gatves nuo Serbentu link Baciunu padare parodija. Tipo lygus kelias. Pati Baciunu gatve tragiska iki pat isvaziavimo is Siauliu. Tai greiciau spreskite…

 7. Sprendimas
  2017-04-14 14:00 Atsakyti Pranešti

  Labai puikus kalneliai.. Tiesiog sulauzo masina vienu pravaziavimu. Sauniai sprendzia problemas. Is labai prastos situacijos padare dar prastesne, o dabar pataise i tragiska. Sauni siauliu valdzia. Nereikia ten normaliu kelkrasciu ar lygaus kelio. Bet taupant lesas galejo palaukt dar metus ar du ir tas kelias butu nebepravaziuojamas apskritai greiciau nei 30hm/h. Taip kad dar turit kur tobulet valdininkai. Buvo baisesnis sprendimas.

Komentaro rašymas