Parduotuvėse nebeliko alkoholio akcijų reklamos

Spalio 31-oji buvo paskutinė diena, kuomet prekybininkai dar galėjo reklamuoti svaigiųjų gėrimų akcijas. Nuo šiandien šalies parduotuvėse nebeliko pranešimų apie mažesnes alkoholio kainas, o pirkėjai, atėję įsigyti alaus, vyno arba kur kas stipresnio alkoholio, nesužinojo, ar jis parduodamas su nuolaida, ar be jos.

Įsigaliojantis draudimas prekybininkams bet kokiais būdais pirkėjus informuoti apie svaigalų kainų sumažinimą neužkirs kelio parduotuvėse taikyti alkoholinių gėrimų nuolaidas, tačiau apie atpigusius svaigiuosius gėrimus gyventojai galės sužinoti tik jei patys prisimins, kiek jie kainavo anksčiau.

Prekybininkai mano, kad dėl tokių pataisų labiausiai nukentės vartotojai, nes nebeturės progos įsigyti pigesnio alkoholio, blaivininkai pakeitimams pritaria, bet įtaria, kad pardavėjai ras būdų, kaip pranešti vartotojui apie atpigintus gėrimus.

Alfa.lt ir Etaplius.lt informacija

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. Zmogus
    2016-11-01 18:51 Atsakyti Pranešti

    Gali ir alkoholio nelikt menkas praradimas….

Komentaro rašymas