Pareigūnai su tarnybiniais šunimis tikrino studentų bendrabučius

Vis daugiau švietimo įstaigų pradeda suprasti, kad kova su narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu bei platinimu jau seniai yra ne tik policijos reikalas. Siekdamos užtikrinti mokinių, mokytojų, studentų ir kitų darbuotojų saugumą įstaigų administracijos kreipiasi pagalbos į policijos pareigūnus.

Šią savaitę Šiaulių universiteto administracija į pareigūnus kreipėsi su prašymu atlikti prevencinę priemonę universitetui priklausančiuose bendrabučiuose. Gausios patrulių rinktinės kinologų būrio pareigūnų su tarnybiniais šunimis bei Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų pajėgos trečiadienio popietę vienu metu iškart tikrino du ŠU bendrabučius.

Pareigūnai, lydimi universiteto atstovų, beldėsi į studentų kambarių duris. Nustebę dėl tokio netikėto vizito jaunuoliai sutiko, kad jų kambarius apieškotų tarnybiniai šunys. Tikrinamos buvo tiek studentų iš Lietuvos, tiek pagal „Erasmus“ mainų programą iš užsienio atvykusių mokytis jaunuolių gyvenamos patalpos. Pareigūnai užsuko ir į bendro naudojimo patalpas. Vieni džiaugėsi matydami keturkojus policininkų pagalbininkus, kiti jais piktinosi, bet visi sutiko, kad tokie reidai reikalingi. Priemonės metu narkotinių ar psichotropinių medžiagų nerasta.

Tokia Šiaulių universiteto administracijos iniciatyva yra ženklas draudžiamomis medžiagomis disponuojantiems asmenims, kad toks elgesys čia nebus toleruojamas. Tai taip pat ženklas visuomenei, kad ši mokymo įstaiga neabejinga tam, kas vyksta aplink ir ji imsis visų priemonių, kad užtikrintų bendruomenės saugumą bei užkirstų kelią galimiems teisės pažeidimams ar nusikaltimams.

Narkotines ir psichotropines medžiagas vartojantys ar platinantys asmenys nebegali būti ramūs, nes policijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis bet kuriuo metu gali užsukti į bet kurią ugdymo įstaigą ir atlikti patikrinimus. Kadangi šios prevencinės priemonės pasitvirtino, jos aktyviai bus vykdomos ir ateityje.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. :)
    2017-04-20 16:48 Atsakyti Pranešti

    tegu su sitais sunkukais pavaiksto Talsos ezero parke.. ten tiek dumoriu kad baisu.. ypac kai sauleta ir grazu… begiojant krosa tiek prisiuostai zoles kad baisu

Komentaro rašymas