Paskaita administracijos darbuotojams

Priešvelykinę popietę Joniškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai su savivaldybės meru Gediminu Čepuliu ir administracijos vadovais priešakyje dalyvavo trumpoje paskaitoje apie streso valdymą ir mokėsi jo išvengti.

Paskaitą darbuotojams vedė „Gyvenimo meno“ mokytojas Brahamchari Jayant iš Indijos. Jis geranoriškai pasiūlė trumpus mokymus, kurie padėtų į darbą, gyvenimą pažvelgti kitu kampu, be streso.

Svečias pasidalijo įdomiomis įžvalgomis apie stresą, jo kilmę ir priežastis. Klausinėjo, kaip darbuotojams pavyksta susitvarkyti su neigiamomis emocijomis, išvengti streso ne tik darbe, bet ir namuose.

Svečias pademonstravo keletą kvėpavimo pratimų, kuriuos išmokus galima padėti sau ir gyventi be streso, būti laimingam.

Apie pusvalandį trukusi gyvenimo be streso pamokėlė buvo naudinga administracijos darbuotojams, kuriems streso ne visada pavyksta išvengti kasdienėje veikloje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas