Penkios dovanų tėčiui idėjos

Tėčiai dažnai yra sunkiai nuspėjamas reiškinys. Rodos jų namuose beveik nėra: jie daug dirba, slepiasi garaže arba būna kažkur išvykę. Bet jei tik tėtis suserga ar išvyksta ilgam, namuose iškart jo pasigendama. Taip yra todėl, kad bet kokiu atveju tėtis šeimoje eina itin atsakingas pareigas – jis yra šeimos galva. Todėl išrinkti dovaną tėčiui – taip pat atsakingas žingsnis. Mylimam tėčiui norisi padovanoti kažką vertingo, naudingo bei įdomaus. Tačiau kas tai galėtų būti? Lėktuvas? Per brangu. Piniginė? Jau turi dvi. Reikia daugiau idėjų. Štai penkios gan paprastos, tačiau vertingos dovanos tėčiui:

Ką dovanoti tėčiui:

1. Kaklaraištį. Net jeigu tėtis turi ne vieną kaklaraištį, visuomet galima padovanoti išskirtinai stilingą kaklaraištį arba itin originalų, tinkamą dėvėti neoficialiomis progomis. Tai gali būti kaklaraištis su mėgstamos tėčio sporto šakos simbolika ar su juokingu paveikslėliu. Iš pažiūros itin paprastas aksesuaras gali tapti įdomia garderobo detale.

2. Kojines. Nors tėčiai paprastai turi daugybę kojinių, vis dėlto dovanoti kojines nėra tokia jau prasta mintis. Ypač jei tai išskirtinės, įdomios kojinės su netradiciniais raštais, piešiniais ar užrašais. Taip pat galima dovanoti kojinių komplektus arba kojines, skirtas specifiniam tėčio hobiui: futbolui, golfui ar žvejybai.

3. Originalias taures ar bokalus. Tėtis dažniausiai šeimoje yra tas asmuo, kuris žino, kokios taurės reikalingos brendžiui, kaip pateikti svečiams vyną, o alų visada ištraukia šaltą ir rasojantį. Todėl tėčiams turėtų patikti originalūs bokalai, taurės, stilingi kamščiatraukiai ar kiti panašūs suvenyrai bei indai.

4. Įdomų žinyną. Tėčiai ne tik mėgsta skaityti laikraščius, jie yra smalsūs ir vertina kokybiškus žinynus bei enciklopedijas. Prieš perkant tokią dovaną reikia gerai žinoti, kokia sritis tėčiui galėtų būti tikrai įdomi: gyvoji gamta, sportas, vyno gamyba ar panašiai. Be to, tai nebūtinai turi būti itin rimtas leidinys, galima dovanoti ir gausiai iliustruotus žinynus. Svarbiausia, kad žinynas būtų įdomus.

5. Marškinėlius. Tai praktiška dovana, su kuria niekuomet neprašausite pro šalį. Tėčiui tinka dovanoti vienspalvius ar užrašais bei piešiniais papuoštus kokybiškus medvilninius marškinėlius, kuriuos jis mielai nešios. Ypatingai pamaloninsite tėtį padovanodami marškinėlius su užrašu apie patį šauniausią bei mylimiausią tėtį. Juk jis būtent toks ir yra.

Jei norite išrinkti tėčiui pačią tinkamiausią dovaną, neskubėkite ir prieš pirkdami dovaną pasidomėkite tėčio pomėgiais. Pamėginkite išsiaiškinti, apie ką jis svajoja, kokio konkretaus daikto jam reikia. Kartais gali pavykti sužinoti netikėčiausių dalykų. Jei skirsite tam šiek tiek laiko, tikrai išrinksite tinkamiausią dovaną ir suteiksite tėčiui daug teigiamų emocijų.

Originaliausias dovanas tėčiui rasite – https://superdovana.lt

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas