Pieštuko virtuozės – Šiaulių universiteto gimnazijos mokinės

Šiaulių universiteto gimnazijos veikiančioje „Saviraiškos studijos“ nariai įvairiomis priemonėmis ir technikomis stengiasi realizuoti savo kūrybines galias. Studijos vadovės Aurelija Alijošienė ir Virgilija Vasiliauskienė ne tik skatina mokinius tobulėti, bet ir ragina dalyvauti įvairiuose projektuose, konkursuose, olimpiadose, taip padrąsindamos juos pasidalinti savo kūryba.

Balandžio mėnesį organizuotas Dailininkų sąjungos nario Andriaus Seselsko piešinių konkursas „Pieštuko virtuozo beieškant“. „Saviraiškos studijos“ nariai noriai kūrė įvairias kompozicijas pieštuku. Geriausi darbai išsiųsti į konkursą ir po Lietuvos dailininkų sąjungos narių-grafikų komisijos įvertinimo visos trys konkurse dalyvavusios ŠU gimnazijos mokinės buvo pakviestos į Kelmės kultūros centro J.Liaudanskio galerijoje konkurso dalyvių parodos atidarymą bei iškilmingą teatralizuotą apdovanojimų ceremoniją.

Tačiau į apdovanojimus vykusios dailės mokytojos ir mokinės vyko nenujausdamos, kokia staigmena jų laukia – I-oji vieta ir auksinė vienetinė konkurso statulėlė (juvelyras Vaidas Sapragonas) bei 100 eurų piniginis prizas atiteko ŠU gimnazijos I-osios klasės mokinei Aistei Stungurytei. Tuo siurprizai nesibaigė – I klasės mokinė Augūna Vilčinskaitė užėmė II-ąją vietą ir buvo apdovanota 75 eurų piniginiu prizu, o klasės draugės Tomos Žiliūtės darbas pateko tarp 50 į gražiausių priešinių parodą, už tai mokinei įteiktas rėmėjų prizas. ŠU gimnazija džiaugiasi pasiekimais ir didžiuojasi, kad pieštuko virtuoze pripažinta būtent ŠU gimnazijos mokinė Aistė Stungurytė.

Parodos atidaryme dalyvavusios mokinės ir mokytojos džiaugėsi ne vien laimėjimais – grįžusios dar ilgai prisimins neišdildomus renginio įspūdžius, ten sukurtą estetinį vaizdą, dailininko A. Seselsko nuoširdumą.

Parengė Inga Daukšienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas