Pirmadienio vakarą komanda pramogavo boulingo centre

Po sekmadienį iškovotos pirmosios pergalės 2017 metų moterų A lygos čempionato sezone Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda laisvadienį praleido pramogaudama “Akropolyje” įsikūrusiame “Apollo” boulingo centre.

Pirmadienio vakarą žaidėjos ir klubo personalas nutarė surengti tarpusavio varžybas ir išsiaiškinti – puolėjos, saugės, gynėjos ar treneriai ir personalas yra talentingiausi tiksliai sviedžiant boulingo rutulį į kėglius.

Nors iš pradžių visi susirinkusieji tiesiog spinduliavo gera nuotaika, šnekučiavosi, užkandžiavo, o įnirtingomis varžybomis net nekvepėjo, laikui einant prie pabaigos visos komandos suskubo pildyti savo taškų kraičius ir kovoti dėl aukštesnių pozicijų. Likus kelioms minutėms visi jau žvilgčiojo į varžovų ekranus, kuriuose fiksuojami rezultatai ir kuo skubiau stengėsi užbaigti savo serijas.

Susumavus rezultatus buvo užfiksuotas neįtikėtinas rezultatas – trenerių ir personalo bei puolėjų komandos surinko identišką taškų skaičių (873), todėl vienintelio šio turnyro nugalėtojo taip ir nepavyko išsiaiškinti. Šios abi komandos pasidalino pirmą – antrą vietas, tuo tarpu bronzą iškovojo gynėjų komanda, kuri surinko 758 taškus. Ketvirtos liko saugės, kurių rezultatas buvo žemiausias – 716.

Kiekviena komanda turėjo savo lyderius traukiančius ekipą į priekį bei “inkarus”, kurie be gailesčio braukė visus lyderių nuopelnus.

Pavyzdžiui, puolėjų komandoje lyderio naštos nesikratė Rasa Imanalijeva, kuri iš viso surinko net 293 taškus ir buvo absoliučiai geriausia žaidėja šiame turnyre. Nors puolėjų komandos atstovės neprilygo R. Imanalijevai, tačiau nei viena nebuvo ir vilčių žlugdytoja – komandos draugių rezultatai buvo apylygūs – 194, 191 ir 195 taškai.

Priešingai situacija klostėsi trenerių ir personalo stovykloje, kur komandos vėžimą į priekį traukė klubo direktorius Mantas Radavičius (290 taškų), tuo tarpu jo nuopelnus labiausiai skandino vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius sukrapštęs 176 taškus.

Gynėjų komandą į priekį tempė Algimantė Mikutaitė užfiksavusi solidų 234 taškų rezultatą. Tačiau situaciją apsunkino prastas komandos draugių žaidimas, kurių viena į savo kraitį surinko tik 142 taškus.

Nedaug vilties suteikiančio pozityvo buvo galima išvysti ir saugių stovykloje. Ten, nei viena narė neperžengė 200 taškų ribos. Nors geriausiai iš komandos pasirodė Liubova Gudčenko (196 taškai), rimtesnės komandos draugių pagalbos ji nesulaukė – Simona Veličkaitė sukrapštė tik 156 taškus, tuo tarpu greta jos žengė ir Dovilė Gailevičiūtė su 170 taškų.

Nepaisant skirtingų pasirodymų visi “Gintros-Universiteto” komandos nariai pasveikino vieni kitus su geru žaidimu ir užsiminė apie ateityje vyksiantį revanšą.

“Gintros-Universiteto” informacija ir nuotr.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas