Prekyba svogūnų lukštais – akibrokštas pirkėjams

Besiruošdami artėjančioms Velykoms pirkėjai nusiteikę gerokai plačiau atverti savo pinigines, tai įrodo vieno prekybos centro atlikta pirkėjų apklausa. Na, o tuo, ne paslaptis, pasinaudoja gudrūs prekybininkai. Socialiniuose tinkluose žaibo greičiu išplito nuotrauka, kurioje matyti tik prieš Velykas kasmet parduotuvėse išdygstanti prekė – svogūnų lukštai. Ši kiaušinių marginimo priemonė tarp pirkėjų sukėlė diskusijų bangą. 

Kiaušiniai svogūnų lukštais kasmet būna marginami kone kiekvienuose namuose. Prieš pat šventes turguose ir prekybos centruose pradedama prekiauti šia kiaušinių marginimo priemone. Socialiniuose tinkluose paplito viename prekybos centre užfiksuota nuotrauka, kurioje, kaip pirkėjai sako, matyti akivaizdus prekybininkų gobšumo pavyzdys.

Už kilogramą svogūnų lukštų prašoma 7, 99 Eur. Tarp aktyvių socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų paplitusi nuotrauka sulaukė daugybės komentarų.

„Geriau jau svogūnų kilogramą nusipirkt ir nusilupt“, – rašo Gustė. „Tikrai ne. Aš geriau pirkčiau lukštus, nei lupčiau tuos svogūnus“, – į komentarą atsako Greta.  „Jau beveik orą pardavinėja. Iš nieko prekę padaro“, – piktinasi Rasa. Jai pritaria ir Arminas, sakydamas, kad netrukus prieš Kalėdas namams puošti bus pardavinėjami ir eglių spygliai.

Čia pat atsiranda ir prekės šalininkai. „Iš kur iškasti reikiamą kiekį svogūnų lukštų, jei tu svogūnų maišais nevartoji… Čia tik iš pirmo žvilgsnio atrodo apgaulė, o iš tikro tai gėris žmonėms, kurie nori natūraliai nusidažyti kiaušinius“, – rašo Andrius. Jam antrina ir kiti šia preke nė kiek nesistebintys pirkėjai: „Mano šeima svogūnų nevalgo. Tad jų neperku niekada. Jei dažyčiau kiaušinius su svogūnų lukštais, tai tikrai tokius pirkčiau. Nereiktų man svogūnų pirkti, kurie, nulupus lukštą, būtų išmetami į šiukšlių dėžę.“

Bendros išvados, reikalinga ši prekė ar ne, neprieita, tačiau svogūnų lukštų kaina privertė stebėtis kone visus.

 

Svogūnų lukštų nuotrauką sekė ir štai tokie šmaikštūs komentarai.

Svogūnų lukštų nuotrauką sekė ir štai toks šmaikštus foto komentaras.

„Už mūsų atlyginimus tik lukštai Velykų stalui“, – paplitusį įrašą komentuoja Inesa. Jai antrina ir kiti prekės kaina pasipiktinę žmonės: „Na, daug kas gali sakyti, jog kaina normali, ir t.t , bet tai yra nenormali kaina atsižvelgiant į tai, kad dar 2014 metais pakelis kainavo 14 litų“, – pastebi Romas.

Na, o kai kurie pirkėjai atkreipia dėmesį į tai, kad turguose apie 50 gramų svogūnų lukštų kainuoja kur kas daugiau, nei parduotuvėse: „Normali kaina. Jeigu per brangu, nepirkite. Turguje pirkau saują už 0, 50 euro centrų. Tai dar brangiau nei čia rašo“, – sako Tadas.

Iš šio kiaušinių marginimo būdo prekybininkai veikiausiai pasipelnys kur kas daugiau, nei iš pačių svogūnų. Kilogramas svogūnų prekybos centruose kainuoja apie 0, 11 Eur.

Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas