Profesinę dieną minėjo teismo posėdžių sekretorės ir raštinės darbuotojos

Balandžio 19-ąją Šiaulių apylinkės teismo posėdžių salėje skambėjo muzika: dainavo ir grojo Šiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ trečios klasės mokiniai. Berniukų koncertas skirtas profesinę dieną minėjusioms teismo posėdžių sekretorėms ir raštinės darbuotojoms.

„Berniukų koncertas – tai padėka už sunkų ir atsakingą darbą, – sakė Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Gema Janušienė. – Nuostabu dirbti su sekretore, kuri myli savo darbą, nepriekaištingai atlieka pareigas, yra iniciatyvi, protinga, geros nuotaikos, komunikabili.“

Šiaulių apylinkės teisme dirba 27 teismo posėdžių sekretorės ir daugiau nei 20 raštinės darbuotojų. Teismo posėdžių sekretorės yra valstybės tarnautojos, visos yra su aukštuoju išsilavinimu. Minėtų specialistų neruošia jokia mokymo įstaiga, todėl pradėjus dirbti tenka daug mokytis.

Šiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ trečios klasės berniukų koncertas buvo nuostabi dovana darbuotojoms. Berniukų choras atliko penkias nuotaikingas dainas ir pora instrumentinių kūrinių fortepijonu ir saksofonu. Choro mokytoja Daiva Kembrienė sako, kad trečios klasės choras nuolat koncertuoja. „Kai kurie berniukai dainuoja jau ketvirtus metus. Jų patirtis didelė“, – šypsosi choro mokytoja D. Kembrienė.

Šiaulių dainavimo mokykloje „Dagilėlis“ vaikai pradeda dainuoti 4–5 metų. Mokykloje yra 6 chorai: 4–5 metų berniukų, paruošiamosios klasės choras, pirmokų, antrokų ir trečiokų chorai ir vyresnių mokinių choras.

Šiaulių apylinkės teismo informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas