Rima Baškienė: Tarnystė Lietuvai reikalauja žinių ir patirties

Gerbiamieji Šiaulių miesto ir rajono gyventojai, dėkoju visiems, dalyvavusiems LR Seimo rinkimuose, ypač dėkoju 9060-čiai žmonių Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje, balsavusiems už mane. Po naujai ir labai keistai perdalintos buvusios Šiaulių kaimiškosios rinkimų apygardos, kurioje tris kadencijas buvau renkama Seimo nare, rinkimų rezultatus naujoje Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje priimu kaip ypatingai didžiulį pasitikėjimą ir įpareigojimą. Tai penktas pagal didžiausią rinkėjų pasitikėjimą vienmandatėje apygardoje rezultatas Lietuvoje. Man pritrūko tik kelių šimtų balsų, kad būčiau išrinkta jau pirmo rinkimų turo metu.

Net 41806 rinkėjai Lietuvoje mane reitingavo, tad pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą tapau Seimo nare. Yra didžiulis skirtumas būti Seimo nariu, išrinktu pagal partijos sąrašą ir vienmandatėje apygardoje. Vienmandatėje išrinktam Seimo nariui prie tiesioginio darbo – įstatymų leidybos – dar prisideda ir konkretus tos rinkimų apygardos žmonių atstovavimas ir jų problemų sprendimas. Būti tiesiogiai išrinktu savo krašto žmonių ir darbas dėl jų gerovės – man yra pasitikėjimo ir garbės reikalas.

Mano oponentai pastaruoju metu bando mane sumenkinti, teigdami, kad nieko nepadariau, ignoruoti mano patirtį ir darbštumą, todėl pakartotinai primenu, kad pagal Seimo pateiktą oficialią statistiką šioje kadencijoje esu 12-ta iš 141 Seimo nario pagal mano pateiktus ir jau priimtus įstatymus, esu penkta – pagal pateiktus pasiūlymus, 294 kartus kalbėjau Seimo plenarinių posėdžių metu (esu 36-ta pagal pasisakymų skaičių), Seime surengiau per 40 konferencijų. Esu viena iš dažniausiai užduodančių klausimus Vyriausybės nariams per Vyriausybės valandas Seime ir t. t. Visą informaciją apie savo darbą nuolat skelbiu internetiniame puslapyje: www.rimabaskiene.lt.

Kiekvieną pirmadienį priiminėdama gyventojus savo rinkimų apygardoje sprendžiau tūkstančių žmonių problemas, dalyvavau šimtuose renginių ir susitikimų. Tai puikiai žino Šiaulių rajono žmonės. Išrinkdami mane Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje, galės tuo įsitikinti ir šiauliečiai. Anksčiau Šiaulių miesto žmonių problemų sprendimu rūpinausi tik kaip Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės narė. Esu tvirtai įsitikinusi, kad sugebėsiu geriau atstovauti savo rinkėjams, negu mano konkurentas. Matydama, kaip dirba Seime politikos naujokai, manau, kad kandidatui į Seimo narius turėtų būti keliami kvalifikaciniai reikalavimai. Juk, pavyzdžiui, gydytoją ar kitą specialistą renkamės labiau patyrusį ir neiname pas pirmą pasitaikiusį. Rekomenduotina kandidatui į Seimą padirbėti bent jau savivaldybės tarybos nariu ar Seimo nario padėjėju. Nemanau, kad kandidato žinomumą ir jo gerus darbus atspindi tik gausus didelių stendų kiekis rinkimų apygardos teritorijoje.

Darbas Seime – tai pasiaukojanti tarnystė Lietuvai ir žmonėms, kuri reikalauja žinių ir patirties, atsakingo pasirengimo šiam darbui, nes tapus Seimo nariu – mokytis nėra kada, reikia daug atkaklumo ir išminties, kad nugalėtume korupciją ir nesąžiningumą, kad Lietuvai nebedarytų gėdos „Vijūnėlių dvarų“ ar auksinių šaukštų istorijos, keistai priiminėjami darbo kodeksai ar kiti teisės aktai, bloginantys žmonių gyvenimą.
Turime realią galimybę kartu pakeisti situaciją, nuvesti šalį į turtingesnį gyvenimą ir suklestėjimą, grąžinti žmonėms pasitikėjimą savo valstybe. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seimo rinkimų pirmojo turo metu gavo net 274108 rinkėjų balsus. Dabartinės valdančiosios daugumos „nuopelnus“ rinkėjai jau įvertino pirmajame rinkimų ture ir naujojoje valdančiojoje daugumoje, galimai, šių partijų nebus. Tad kiekvienas, prieš eidamas balsuoti dabar, atsakykime sau į klausimą: koks ir kokios partijos kandidatas Jums atstovaus geriausiai?

Man visada buvo svarbu morali politika, pagarba žmogui ir valstybei, sąžiningumas, pareigingumas, atsakomybė. Balsuodami už mane Kuršėnų-Dainų vienmandatėje rinkimų apygardoje, Jūs turėsite ne tik patyrusį, darbštų savo atstovą LR Seime, bet ir sustiprinsite galimybę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai įgyvendinti savo idėjas ir numatytus pokyčius, kurių labai reikia, kad politikoje būtų daugiau vertybių ir teisingumo, pagarbos dirbančiam ir kuriančiam žmogui, kad Lietuvos piliečiai gyventų saugiai, oriai ir laimingai savo šalyje.

Nuoširdžiai kviečiu – spalio 23 d. ateikite į rinkimus!

Politinė reklama bus apmokėta iš LVŽS politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 70101

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 16

 1. Šiaulietis
  2016-10-21 09:29 Atsakyti Pranešti

  Gerbiamieji, ne spalvą rinkimės, o žmogų. Aš už tai, kad mūsų miestą atstovautų kuo daugiau Seimo narių – šiauliečių. Baškienė, kaip visada lankys rajono gyventojus, o kas pasirūpins miestu ? Argumentuotai – tik už Sitniką !

 2. Rinkėjas
  2016-10-21 09:13 Atsakyti Pranešti

  P. Rima, prisidedu prie eilės sveikintojų, tačiau nesuprantu, dėl ko taip blaškotės ir įrodinėjate, kad sunkiai dirbate Lietuvos žmonių labui. Rinkėjai patys turėtų matyti, o kažkodėl NEMATO. Vadinasi, Jūsų tarnystė ne tokia jau prasminga ???? Kitus vadinate politikos naujokais, o pati nuo ko pradėjote ? O daug dirbdama Seime, nepamirškite, kuo gyvena paprasti tautiečiai. Realybė gali Jus nustebinti. Sėkmės įžvalgose.

 3. Maja
  2016-10-19 12:46 Atsakyti Pranešti

  Sveikinu R. Baškienę patekus į seimą. Mano nuomonę, kuo daugiau pateks šiauliečių į valdžią, tuo palankiau bus mūsų kraštui. Tad viliuosi, kad kitame ture laimės G. Sitnikas, be to sveika konkurencija dar niekam nepakenkė, manau tai taptų puikiomis varžybomis dėl rinkėjų palankumo bei lojalumo. Juk šiuolaikinė ekonomika neatsiejama nuo konkurencijos, tai kodėl seimas negali turėti taip pat šio atributo?

 4. Edgaras
  2016-10-18 12:06 Atsakyti Pranešti

  Edvinai, įdomi tavo interpretacija. Bet pats puikiai, kad ir pykdamas, supranti šią situaciją. Kas sakė, kad mažai dirba? Kaip bebūtu dviese nudirbs daugiau.

 5. Edvinas
  2016-10-18 11:39 Atsakyti Pranešti

  Čia tik soc.demai įpratę ant kėdžių sėdėti. Seime dirbama, o ne sėdima. Rima dirba daug.

 6. Edgaras
  2016-10-18 11:33 Atsakyti Pranešti

  Liaudis patarlėje sako, kad su vienu užpakaliu ant dviejų kėdžių neatsisėsi. Tenka pritarti Petrui.

 7. Lina
  2016-10-18 10:55 Atsakyti Pranešti

  Gerai pažįstu Rimą. Žinau, kaip atsakingai ji dirba. Žinau, kad ji padarys daugiau ir geriau.

 8. Veronika
  2016-10-18 10:25 Atsakyti Pranešti

  Žinoma, pritariu Rimos Baškienės kandidatūrai ir jos tekste išsakytiems argumentams, kad vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys dirbs to krašto žmonėms. Todėl ir pagalvokime, kokio žmogaus mums reikia: turinčio patirtį, energingo, ar naujoko iš „Regitros“ :-) ?

  1. Marija
   2016-10-18 13:52 Atsakyti Pranešti

   Visi taip nori kažkokių pokyčių, bet vos tik reikia kažką padaryti, kad tie pokyčiai įvyktų, visi kažkodėl labai priešinasi. Niekas neneigia Rimos patirties ir žinių, bet jei dar nežinote – JI JAU IR TAIP PATEKO Į SEIMĄ, tad kam praleisti kažkokį sąrašinį? Manau tokia stipri ir daug patyrusi moteris kaip Rima, ir nors ir naujokas, bet energingas ir naujų idėjų turintis Gintas, būtų puiki komanda ir atneštų dvigubai didesnę naudą mūsų kraštui.

 9. Neli
  2016-10-17 23:29 Atsakyti Pranešti

  Džiaugiuosi dėl jūsų, Rima. Visgi Petras teisus – norėtųsi kad antrajame ture taip pat laimėtų šiaulietis. Tikiu, kad kuo daugiau šiauliečių bus Seime ir atstovaus Šiaulius, tuo didesni mūsų šansai išsilaikyti kaip didmiesčiui ir gal pagaliau mus liausis vadinę provincija. Mums reikia kuo daugiau savo kraštiečių valdžioje – gal tai leis išsaugoti universitetą ir atgaivinti visą Šiaulių kraštą.

 10. stano
  2016-10-17 19:29 Atsakyti Pranešti

  vOGTI nereikia patirties.

 11. Marija
  2016-10-17 13:30 Atsakyti Pranešti

  Kada gi pagaliau žmonės supras, jog ši partija ne ką geresnė už Uspaskicho, abu su Karbauskiu sėdi Putino kišenėje. Negi norime vėl prikelti sovietmetį su komunizmo dvasia, kai viskas bendra, visiems visko po lygiai? Atmerkite akis, visi jie į Seimą braunasi dėl savęs, o ne dėl jūsų. Seimą apskritai turėtų sudaryti mišri grupė žmonių, o ne vien žalieji, kurie nulems svarbiausius mūsų šalies sprendimus. Naivuoliai, jei tikite Karbauskio prognozuojama gerove, gerai gyvens nebent stambūs ūkininkai. Dievaži, jis net pats apeina įstatytą, kuris apriboja, kiek maksimaliai galima turėti žemės…

  1. Prašymas
   2016-10-17 15:51 Atsakyti Pranešti

   Marija, prašom pateikti argumentuotus įrodymus, kad ,,sėdi Putino kišenėje”. Ačiū.

   1. Marija
    2016-10-18 13:47 Atsakyti Pranešti

    Pasidomėkite ir pasiskaitykite politinių straipsnių bei tyrimų. Aš pasidomėjau, tad tokia yra mano nuomonė. Naudojuosi Konstitucijoje reglamentuota minties ir žodžio laisve, tad ir išreiškiu savo nuomonę – nėra čia ko pykti, jei jūsų nuomonė nesutampa su manąja :)

 12. Petras
  2016-10-17 13:05 Atsakyti Pranešti

  Rima, Jūs šaunuolė! Mes už Jus! Ir Jūs jau Seime, tad tikime, kad puikiai atstovausite rajono žmones! Bet, taip pat manom, kad tikrai geriau du Seimo nariai, kurie mums padėtų, nei “KAŽKAS” iš sąrašo, tikriausiai visai kito Lietuvos krašto. Siūlome suremti pečius ir šioje situacijoje abiem su G.Sitniku dirbti mūsų krašto žmonių labui. Juk svarbiausia mūsų kraštas, mūsų žmonės. Ačiū.

 13. Sėkmės
  2016-10-17 12:42 Atsakyti Pranešti

  Patinka šiauliečių žaliųjų politinis išprusimas, tolerancija, nesiblaškymas rinkiminiuose debatuose, susitikimuose. Būtinai dalyvausime ir balsuosime už žaliųjų partijos narius.

Komentaro rašymas