Balandžio 19-oji. Dienos horoskopas

Balandžio devynioliktoji, trečiadienis – 109-oji metų diena (trečioji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 256 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas;

rytoj: Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis;

poryt: Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.13, leidžiasi 20.25. Dienos ilgumas – 14.12.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Pasirink geriausius dalykus, o įprotis padarys juos ir malonius” (Plutarchas).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Turėsite daug darbo, tad labiausiai rūpinsitės jį laiku užbaigti. Kai kuriuose reikaluose aplinkybės klostysis taip, kad gali atsiverti jūsų akys – suvoksite, kas yra įmanoma, o kas tėra nerealios iliuzijos.

JAUTIS. Jums rūpės nuo kasdienybės nutolę dalykai. Informacija, kurią gausite internetu ar kitais būdais, gali suintriguoti. Galimi netikėti kontaktai su įžymiais žmonėmis, jaudinami įspūdžiai.

DVYNIAI. Rytas neblogas finansinių reikalų tvarkymui, o popiet jau gali būti daugiau nesklandumų, norint dėl ko nors susitarti. Labai seksis filosofuoti ir domėtis nuo kasdienybės nutolusiais dalykais.

VĖŽYS. Šiandien būsite nusiteikę aiškintis nesusipratimus, tartis, derinti interesus. Rūpesčių gali sukelti priešingos lyties asmenys. Galbūt iš jų sulauksite priekaištų. Nepaisant perspėjimų, staiga nei iš šio, nei iš to galite leistis į rizikingą avantiūrą.

LIŪTAS. Būsite disciplinuoti ir tvarkingi. Įtemptas darbas gydys sielą ir kūną. Vis dėlto darbe gali kilti nedidelių nesklandumų, kuriuos nesunkiai pašalinsite. Tiktų rimčiau pasirūpinti sveikata, odos priežiūra, grožiu.

MERGELĖ. Rytas turėtų būti kūrybingas, smagus. Ir dirbsite produktyviai, ir dar spėsite paflirtuoti. Deja, popiet teks labiau surimtėti, nes pastebėsite, kad darbai nesibaigia, o ir įtikti aplinkiniams darosi sunkiau.

SVARSTYKLĖS. Dalykinėje srityje harmonijos ir stabilumo šiandien nėra ko laukti. Turėsite pasistengti išlaviruoti iš keblios situacijos. Ir nuo šeiminių pareigų neišsisuksite, nebent dezertyruotumėte iš namų. Tačiau tuomet irgi kils problemų…

SKORPIONAS. Šiandien turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, raštvedyba, reklama, transportu. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais ir pažįstamais. Daug laimėsite, jei mokėsite kitus išklausyti.

ŠAULYS. Tikriausiai pajudės į priekį reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Po produktyvaus darbo derėtų susitikti su rūpinčiu žmogumi ir šiltai pabendrauti.

OŽIARAGIS. Jausitės lyg praradę įprastinį aktyvumą. Galbūt buitinės problemos, o gal laikina vidinė disharmonija sutrukdys jums pademonstruoti išmonę ir komunikabilumą. Laikykitės darbo saugos ir eismo taisyklių.

VANDENIS. Nelabai norėsite bendrauti, mokytis. Pagilės vaizduotė, intuicija. Galima nauda iš konfidencialios arba meninės, medicininės veiklos. Netiesiogiai pateikta informacija gali jums kažkuo pasitarnauti.

ŽUVYS. Pravartu spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Sugebėsite sumaniai organizuoti, su bet kuo bendrauti. Tačiau tikėtinas šioks toks veidmainiavimas, apgaulingi žaidimai.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas