Rūšiuojamojo pakuočių atliekų tvarkymo klausimai aptarti regioninėje apskritojo stalo diskusijoje

Kovo 7 d. Šiaulių rajono savivaldybėje vyko VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijos organizuota regioninė apskritojo stalo diskusija tema „Rūšiuojamojo pakuočių atliekų tvarkymo regione vertinimas, keliami tikslai ir spręstini uždaviniai“.

Diskusijoje dalyvavo VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijos, regiono savivaldybių atstovai, komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugų teikėjai bei VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro atstovai.

Susitikimo metu buvo apžvelgti ir įvertinti Šiaulių regiono pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo komunalinių atliekų sraute kiekiai bei sudėtis, aptarti rūšiuojamajam komunalinių atliekų sutvarkymui bei jo organizavimui keliami tikslai. Diskutuota dėl tinkamų sąlygų rūšiuojamajam komunalinių atliekų surinkimui sudarymo, atliekų surinkimo tvarkos, pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir apdorojimo konkursų organizavimo būtinumo, galimybių ir būdų.

Susitikimo metu buvo pasidalinta gerąja praktika, idėjomis ir mintimis.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas