Šiauliečių interesams gali atstovauti daugiau Seimo narių

Gintautas Sitnikas, LSDP kandidatas į Seimą Kuršėnų-Dainų apygardoje:

– Spalio 9-ąją praūžusiuose rinkimuose į LR Seimą Kuršėnų-Dainų apygardoje už mano kandidatūrą balsavo net 2 275 rinkėjai – 11,97 proc. Esu nuoširdžiai dėkingas visiems, kurie mane palaikė ir kviečiu ateiti į II rinkimų turą bei palaikyti mane dėl teisės atstovauti kiekvieno Jūsų interesams ir pažiūroms Seime.

Lietuvos gyventojai tikina, kad pasiilgo pokyčių, tad jie turėtų labai rimtai pagalvoti, ar verta jau ketvirtą kartą rinkimuose vėl balsuoti už tą patį kandidatą – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narę, Seimo narę Rimą Baškienę. Rinkėjus kviečiu įvertinti, kas pasikeitė jų gyvenimuose per dešimt metų, ar buvo pateisinti jų lūkesčiai, ar tinkamai jiems atstovauta Seime, kokie konkretūs darbai jų labui buvo nuveikti?
R. Baškienė pagal partijos sąrašą jau ir taip pateko į Seimą. Kuo daugiau šiauliečių atstovaus jų interesams, tuo visiems bus geriau. Todėl tikrai visiems naudinga balsuoti už mane ir Seime turėti dar ir socialdemokratų idėjoms atstovaujantį kandidatą.

Liaudies išmintis byloja, kad po gulinčiu akmeniu vanduo neteka. Kviečiu visus nors kartą per dešimtmetį pasielgti kitaip: balsuoti už kitai partijai – socialdemokratams – priklausantį kandidatą. Jei nori, kad tavo gyvenimas pasikeistų, privalai pasielgti kitaip.

Turiu sukaupęs pakankamai gyvenimiškos patirties, tačiau esu pakankamai jaunas politikoje, tad galiu drąsiai sakyti, kad atstovauju jaunajai socialdemokratų kartai. Labai aiškiai matau, ką reiktų keisti šalies ekonomikos, medicinos, švietimo, socialinės apsaugos ir kitose srityse. Lietuva tokia maža, joje gyvena tiek žmonių, kiek yra vidutinio dydžio Europos mieste. Tereikia geros vadybos ir visos sistemos ims suktis sklandžiai. Labai aiškiai matau, kur orientuotis, kokia kryptimi judėti, kaip galima taupyti, nemažinant nei pensijų, nei algų, nei socialinių išmokų.

Labai noriu, kad Šiauliai išliktų universitetinis miestas, tad sieksiu pritraukti investicijų ir miestui, ir rajonui. Pasirūpinsiu, kad neprižiūrėtos miesto erdvės taptų tvarkingos ir jaukios, o lėšos būtų skirstomos tikslingai.
Rinkėjai jau dosniai palaikė mane rinkimuose į Šiaulių miesto savivaldybės tarybą. Jei kuris nors tarybos narys socialdemokratas dėl kokių nors priežasčių pasitrauktų, taryboje Jūsų interesams atstovaučiau aš.

Garantuoju, kad esu konkrečių darbų, o ne tuščio malimo liežuviu atstovas. Pažįstantys mane rinkėjai šiuose Seimo rinkimuose mano kandidatūrą aktyviai reitingavo – iš 113 vietos pakilau net į 90 vietą.

Jūsų pasitikėjimas palaiko ir įkvepia. Neabejoju, kad Lietuvos ateitis priklauso nuo mūsų vienybės ir sutarimo. Kurkime stiprią ir saugią valstybę, kurioje gerai jaustųsi kiekvienas iš mūsų. Man svarbus kiekvienas žmogus!

Suteikite galimybę asmeniškai prisidėti prie gerų ir ilgai lauktų pokyčių.

Politinė reklama. Apmokėta iš G.Sitniko rinkiminės sąskaitos. Užs.Nr 70112

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 10

 1. Leta
  2016-10-19 13:14 Atsakyti Pranešti

  Kaip būdama šiaulietė, aš noriu, kad, kuo daugiau kandidatų patektų iš Šiaulių. Pritariu ponui Dariui, sveika konkurencija nekenkia, o skatina varžovus.

 2. Edgaras
  2016-10-18 11:47 Atsakyti Pranešti

  Įdomi diskusija. Gerbiamos Lina ir Veronika, nereikia pykti. Juk ponia Rima jau dirbs mums-rinkėjams. Gal žinote tada, kas pirmas kandidatas pagal sąrašą į šia vietą? O Darius teisingai sako, tegul varžosi seime atstovaudami mus. Aš už tai, kad būtų abu.

 3. Edvinas
  2016-10-18 11:42 Atsakyti Pranešti

  Jau tiek socdemai pridarė pokyčių, kad daugiau nereikia. ačiū. ir šildymo pvm nebeturim, ir darbo kodeksas – nuostabus. ir kariuomenės šakutės auksinės. o kiek dar “pokyčių” į viešumą neišėjo?..

 4. Lina
  2016-10-18 11:00 Atsakyti Pranešti

  Gal Baškienės pavardė ir nusibodo Šiaulių rajono gyventojams. Bet po to kai socialdemokratai perskirstė rinkimų apygardas, dalis Šiaulių miesto buvo priskirta jos apygardai. Manau, kad ši dalis miesto greit pamatys kaip atsakingai dirba Baškienė. Neveltui rajono žmonės ją renka į Seimą jau kelintą kartą. Ačiū, Rima!

 5. Veronika
  2016-10-18 10:27 Atsakyti Pranešti

  Pone Sitnikai, suvalgykit pūdą druskos, praeikit elementariausią politikos naujoko kelią, padirbėkit savivaldybės taryboje, o ne svaidykitės epitetais, kad po gulinčiu akmeniu vanduo neprateka. Pats netapkit tuo gulinčiu akmeniu savo, kaip politiko, kelyje.
  Apie kokius pokyčius socdemai kalba?!.. Galėjo, bet nepadarė. Ateis Pilypas iš kanapių ir padarys pokyčius :-D :-) :-)

 6. Jolanta
  2016-10-17 23:35 Atsakyti Pranešti

  Pasirodo mąsto mūsų krašto žmonės :D nieko neturiu prieš Rimą, bet šįkart norisi pokyčių ir naujų vėjų politikoje tad palaikysiu Gintą. Ypač kai žmogus pirmą kartą pretenduoja patekti į seimą, bando imtis veiksmų, kad kažką pakeistų, manau reikėtų palaikyti ir paskatinti. Sėkmės antrajame ture, Gintai :)

 7. Darius
  2016-10-17 13:25 Atsakyti Pranešti

  Pritariu. p.Martai. Rinkime jaunus žmones, kurie nebėga kur “šilčiau”, tuos, kurie nori stengtis, nori padėti savo kraštui ir žmonėms. Perskaičiau abu straipsnius. Matomai rinkiminių skaudulių turi abu kandidatai. Sveikinu R.Baškienę tapus seimo nare. Kaip rinkėjas tikrai nemėgstu “sąrašinių” kandidatų, kurie dažnu atveju į sąrašo viršų papuola tikrai ne tiesos ir doros keliu. (Neturiu galvoje gerbiamos R.Baškienės) Aš balsuosiu už kandidatą, kuris galbūt neturi daug Seimo nario patirties, bet turi norą padėti žmonėms. Renkuosi tą variantą, kad mūsų apygardai turėti du seimo narius tikrai nebus blogiau. O ir esant konkurencijai tarp gerbiamų kandidatų, manau ir gerų darbų bus daugiau. tegul varžosi dirbdami žmonių labui Seime, o ne rinkimuose. Linkiu išlikti visiem oriems!

 8. Marta
  2016-10-17 13:06 Atsakyti Pranešti

  Pone Jonai, o jums neatrodo, jog esmė ne partijoje, o koks pats kandidatas? Priklausau Dainų-Kuršėnų apygardai, ir man pikta kai ponia Baškienė jau kelintus metus Seime sėdi ir vis ten lenda. Sitnikas bent jau yra šiaulietis, tad atstovaus ne tik rajoną ir kaimelius kaip Baškienė. Juolab, kad ji jau gavo vietą seime pagal vietą partijos sąraše, tad jos pergalė vienmandatėje tik prastums dar vieną “žaliąjį”. Reikėtų visiems išmokti balsuojant rinkti ne partiją, o konkrečius asmenims – taip tikrai išvengtume vagių politikoje ir įpūstume kažką naujo.

 9. Jonas
  2016-10-17 12:48 Atsakyti Pranešti

  O jau Jūs tamsta Sitnikai savo partijos nepriskiriate prie to gulinčio akmens po kuriuo vanduo neteka? Jūsų partija jau 25 metai ne tik guli , kaip akmuo, bet ir kabo po mūsų kaklu. Žmonės, jei taip ir toliau, tai socdemai ir toliau skandins Lietuvą.

  1. vlads
   2016-10-17 14:41 Atsakyti Pranešti

   Jonuk,paskaityk Lietuvos istoriją nuo 1916 m,nustebsi,ir gal pakeisi nuomonę,.valstečių tautininkų partijos sėdėjo krūmuose ,o socdemai sunkiu laikotarpiu prisidėjo prie valstybės įkurimo,taigi

Komentaro rašymas