Šiaulietis: “Mieste formuojami šiukšlynai”

Išlindusi saulė į lauką vilioja ir miestiečius. Tiesa, atokiau nuo gatvės paėjėję žmonės pastebi ne tokių malonių dalykų, kokius norėtų matyti. Etaplius.lt sulaukė šiauliečio laiško, kuriame vyras piktinasi aplinkos teršimu.

Štai vakar sumaniau praeiti pro Gardino gatvėje formuojamą “Regbi”. Jokie darbai dar nepradėti, bet už poros mėnesių darbai užvirs. Šalia stadiono tvoros – plokštėmis išklotas takas. Bet perėjęs Žaliūkių gatvę nustebau. Nežiūrint į tai, kad auga graži veja, kuri skiria Žaliūkių gatvę nuo Architektų gatvės, čia jau pradėtas formuoti šiukšlynas. Visiškai šalia Architektų gatvės stovi graži parduotuvė “Avitela”. Bet praėjimas iki jos siaubingas, mat šlapia ir purvas. Žodžiu, visiška betvarkė. Vienoje stotelėje net paprasčiausio suolelio nėra. Taigi visiška betvarkė“, – rašoma laiške redakcijai.

Skaitytojo Stasio nuotr.

Dėkojame skaitytojui Stasiui už laišką ir nuotraukas. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas