Šiaulių chorui – „Aukso paukštė“

„Aukso paukštė“ atskrido į Šiaulius ir nutūpė ant choro „GAMA“ dainorėlių ir jų vadovės Dainos Kavaliauskienės pečių.

O konkrečiau, Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamame konkurse ,,Geriausių metų mėgėjų meno kolektyvų ir vadovų apdovanojimai AUKSO PAUKŠTĖ” šis choras ir jo vadovė užsitarnavo ,,Geriausio vaikų arba jaunimo (moksleivių) choro ir vadovo” nominaciją.

1-osios muzikos mokyklos Chorinio dainavimo skyriaus jaunių choras ,,GAMA“ buvo įkurtas 2004 m. rugsėjo mėnesį. „Iš pradžių mes net neturėjome pavadinimo, bet žingsnis po žingsnio pradėjome ieškoti choro koncepcijos. Turbūt mano, kaip vadovės, užduotis buvo surasti, kokia kryptimi mes eisime, ką mes dainuosime: ar tai, kas paprasta, lengva ir linksmina, ar vis tik rinksimės sudėtingesnį kelią, kur reikia daugiau darbo įdėti. Nuėjome sudėtingesniu keliu” – pasakoja D. Kavaliauskienė.

Vadovė ir jos choristės vieningos - „Aukso paukštės“ apdovanojimas joms reiškia mylimo darbo ir mylimos veiklos įvertinimą. D. Kavaliauskienė priduria, kad nemenką indelį jį laimint įnešė dainorėlių tėveliai, kurie drauge ruošiasi festivaliams, konkursams, skatina mergaites dainuoti, lankyti repeticijas. Tad jiems, mokyklos ir viso miesto bendruomenei penktadienio vakarą choras ,,GAMA“ surengė koncertą.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas